Zhruba měsíc dopředu jsme se Slezany v kontaktu s tím, že dáme nějakou tu srandu a předběžně se domlouváme na počtu 30ks, s tím, že když se zadaří jednomu z nás jdeme do band. V den zápasu už nastávají první problémy když se zjišťuje, že nikdo nebere tel. a co navíc - přislíbená účast z LBC a JBC je tu tam. Na srazu se schází 10 vandalů s tím, že jeden při přesunu doráží na poslední chvíli z práce. Ostatní kokoti co nedorazili a vymlouvali se na  88tý narozeniny 14tý neexistující babičky a podobně budou řešení jako by nám utekli od grilu.

Během srazu jsme v kontaktu s Opaváky a bohužel jim sdělujeme nepříjemnou novinu, že nás je hovno počet, ale že na to mrdáme a jdeme do toho a ať jdou všichni s tím, že je to naše píčovina, že jsme se nesešli a nehodláme z toho vycouvat!!! (jelikož schovávání a nebraní telefonů nenávidíme sami). Takže se přesouváme na místo předem určené k naší zábavě. Po zhruba 5 minutách doráží cca 9-10 aut a nám je jasné že hlášený počet 32ks na cestě je o něco větší. Stavíme se tedy v konečným počtu 11ks proti cca 22-26 Slezanům. Další Opaváci stojí u aut a nejdou do toho, za co můžeme jen poděkovat díky naší neschopnosti se sejít proti soupeři, kterej se za námi táhne přes celou republiku v pojebaným počasí. Za pokřiku „Brüx Vandals“ běžíme napříč početnějšímu soupeři, který nás slušně zmasakruje. Během necelých 30 sekund na zemi jsme na pár místech slušně dobíjeni, ale nemůžeme se ani divit nasrání soupeře díky počtu, takže to bereme jako dobrou zkušenost. Sbíráme lidi a potleskem se loučíme se soupeřem a jedeme se zkulturnit do místní knajpy, z které putujeme na statek na utkání, které je velmi klíčovým pro existenci Baníku v druhé nejvyšší soutěži. Na fotbale se slušně fandí (Reakce na report Opavy: pokřik Jablonec Liberec Baník Most hools neřvali - jen pro info) i díky soupeři naproti sobě a taky díky skvělému fotbalu, který Baník předvádí v tomto zápase o záchranu. Během fotbalu se odpaluje velké množství pyra (strobo, hira a dýmy), které se nečekaně nelíbí security, která se snaží velice horlivě s kýbly hasit až se u jednoho zásahu vyleje voda na hools a ulítne jeden kýbl a trefí jednoho ze starších kotelníků, na čež je ochranka v počtu 9ks (2 čabajky) 6ti hools rozmetána přímo v kotli. Baník vyhrává vysoko 5:1 a radost nebere konce a slaví se do ranních hodin.

Závěrem bych shrnul pecka den, kdy byl piknik bez přítomnosti A.C.A.B. Sice s naším zklamáním z počtu, ale trochu spravená nálada pro Mostecké po proplesknutí ochranky a taky výsledkem, kterým se Baník zachránil.

PS: Pro Opavu: Díky za pecka domluvu, vstřícnost a návštěvu. Složení na pikniku bylo čistě Most bez jakékoliv vesnice nebo města!!!

Autor: Čermi A.C.A.B.

 

Additional information