Dnešním dnem spouštíme, jako další vylepšení, v testovacím provozu naši malou tipovací soutěž. Nachází se na adrese http://tipovacka.hooligans.cz a je součástí projektu týmu, který spravuje server hooligans. Tipovací soutěž, je sice napsána, podle mého názoru velmi intuitivně a její užívání by mělo být jasné, ale aspoň stručně popíšu její funkce... Do tipovačky se musíte zaregistrovat, po úspěšné registraci se příhlásíte uživatelským jménem a heslem. Úvodní nabídka se skládá z výpisu ligových kol a hlavní verze menu. Pokud jste zde poprvé, tak si přímo klikněte na tlačítko s číslem ligového kola. Na další stránce se vám otevře seznam zápasů konkrétního ligového kola. Stiskem tlačítka "Detail zápasu(tipování)" se dostanete k zadání samotného tipu. Po vyplnění tipů pokračujte stiskem tlačítka "Tipuj". Až natipujete všechny zápasy danného kola, tak si svoje tipy můžete prohlédnout pod odkazem "Tvůj tip v tomto kole" v menu. Po tipu se vám danný zápas uzamče pro další tipování.

Další položky v menu (Souhrn tipů a bodů) zobrazují souhrn všech vašich tipů. Pokud správce tipovací soutěže uzavře aktuální kolo a doplní skutečné výsledky, tak si na stránce souhrnu tipů a bodů můžete rovnou prohlédnout jak jste byli úspěšní. Pokud se trefíte přímo do výsledku, tak bude váš tip zobrazen tučně červenou barvou a získáte pět bodů, pokud se trefíte do výhry, prohry nebo remízy, tak se tip zobrazí tučně černě a získáte dva body. Na konci stránky potom vidíte aktuální součet vašich bodů.

Další položkou je Pořadí, kde je výpis tipujících seřazených dle počtu bodů. Netřeba dalšího komentáře.

Položka Ligová tabulka skrývá tabulka pořadí týmů, dle výsledků odehraných zápasů. Obsahuje počet odehraných zápasů a součet bodů. Položka "Ligové statistiky" potom obsahuje přehled všech zápasů a jejich výsledků za všechna odehraná kola.

Tipovat začínáme od páteho ligového kola. Současné pořadí čtyř uživatelů je pouze zkušební a bude vymazáno. Tipovačku nechám běžet pár kol v testovacím provozu, takže pokud by jste přišli na nějakou chybu, tak mě kontaktuje na mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a všechno doladíme. Taky pokud by jste měli nějaký nápad jak tipovačku vylepšit, tak to uvítám. Vyhodnocení tipovačky by mělo být cca 4x za ligový ročník a ceny budou zveřejněny v předstihu.

Takže tipujte a hodně štěstí :)

Additional information