Připomínáme, že do příštího pondělí - 15.3. mají zástupci Československých klubů možnost zaslat na email - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. své soutěžní nálepky vyrobené v roce 2009. Zatím tak učinily tyto tábory - Hradec Králové, Košice, Sparta, Opava, Kladno, Otrokovice, Plzeň, Žižkov, Nitra a Baník.

Pokud chcete, aby se zúčastnil soutěže i Váš klub, domluvte se s kompetentními osobami a pošlete svůj výběr nálepek. Hooligans.cz vyhlašuje soutěž o nejlepší Československou nálepku za rok 2009. Chceme navázat na pravidelnou anketu, která dříve probíhala v zinu Football Factory. Rádi bychom tímto způsobem opětovně rozproudili soupeření a rivalitu mezi tuzemskými fanouškovskými tábory.

Nejprve je nutné nashromáždit soutěžící kousky. Proto vyzýváme zástupce klubů, aby na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. poslali do 15.3. své nejlepší nálepky vyrobené v roce 2009. Posílejte prosím omezené množství kousků (cca 3-6 dle vlastního uvážení). Z nich naše redakce spolupracovníků udělá předvýběr 50 elitních, které se dostanou do samotné soutěže. (Tato padesátka nálepek bude vystavena na hl. stránce.)

Samotné soutěžení bude probíhat prostřednictvím fora na hooligans.cz, aby se jej mohlo zúčastnit co největší množství lidí, ale zároveň bylo omezeno, aby každý jednotlivec mohl hlasovat právě jednou. Výhodou také bude ověřitelnost a srozumitelnost výsledků.

Pravidla hlasovní: Od (19.3.) do (19.4.) bude založena speciální místnost, do které bude moci každý účastník fora zaslat svůj výběr 5 nejlepších nálepek z elitní pedesátky. Každá z 5 uvedených nálepek získá 1 bod. Po skončení hlasování se body sečtou a 10 nejlepších postoupí do užšího finále - 2.kola, kde opět každý účastník fora zvolí 3 nálepky (opět po bodu). Pro přehlednost bude nezbytné uvádět do vzkazu pouze své typy bez dalších komentářů. Nepřehledné vzkazy budou mazány a nezapočítají se do výsledků.

Počítáme s tím, že toto přímé soutěžení vyvolá řadu debat, proto bude založeno ještě jedno – diskusní forum, kde bude možné psát vzkazy k průběhu soutěže. (v případě rovnosti hlasů se budou nálepky dělit o stejnou příčku)

{jcomments off}

Additional information