Od jarní sezóny pro Vás budeme přinášet inovovanou rubriku "Kolik kde bylo" Kromě počtu fans v hostujícím sektoru se zaměříme i na vzdálenost, kterou museli ze své domoviny urazit a zda jeli na výjezd o víkendu či ve všední den. Tzv. výjezdový koeficient je nejobjektivnějším měřítkem výjezdových čísel, neboť velmi chytře poukazuje na délku výjezdu, všední či víkendový den apod. Tento koeficient má v naší zemi velkou tradici. Uváděl se ve fanzinu Football Factory a používají jej i fanoušci v okolních zemích. Pro doplnění – počítá se tak, že počet fanoušků na výjezdu vynásobíte počtem kilometrů, pokud se jedná o výjezd v pracovní den, tak to celé vynásobíte ještě krát 1,5. Příklad: Slavia jede ve středu do Jablonce v počtu 200 fans, čili 200 (počet fans) x 103 (počet kilometrů) x 1,5 (všední den)´= koeficient je... 30900 bodů. Pro kkompletní informovanost dodáváme, že se vždy kalkuluje s počtem fanoušků v hostujícím kotli. Pokud je vyprodán, tak se připočítají i hostující fans v přílehlém sektrou, kteří s kotlem hostí aktivně fandí. Do celkových výsledků se nezapočítávají zápasy hrané v rámci jednoho města, kdy je obtížné určit jak vzdálenost, tak i počet hostů, kdy se fanoušci tradičně rozmistňují po celém stadionu bez ohledu na sektor hostujících vlajkonošů. Novými produkty E-shopu jsou tři čísla zinu TMK - červen, červenec a Plusko 09´ č. 2. Druhou novinkou je britský film Fotbalová fabrika na DVD.

Podrobné popisy si můžete přečíst v příslušných sekcích. Další změnou je ukončení letních slev. Nadále samozřejmě platí, že u objednávek zboží nad 1500,- Kč platí poštovné provozovatel E-shopu.

V případě jakýchkoliv dotazů, či větších objednávek nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím emailu. U větších objednávek je možno dohodnout množstevní slevy. Novinky k nahlédnutí ZDE .

{jcomments off}

Additional information