Velmi dobře bylo v Praze. Pár skvělých dnů a nocí.. Spartě jsem nedali žádnou šanci, byli jsme připravení. První trable začaly noc před zápasem, kdy Sparta ve skupině 40-50 lidí napadala první BBB, kteří byli ve městě, ve velmi malých skupinách po 5-10 lidech. Ale jejich show skončila za pár hodin, když se nás po půlnoci sešlo víc jak 200 na starém náměstí a to byl jejich konec. Pochopili, že je pro ně nemožné cokoliv proti nám zkoušet. Další den ráno a během celého dne chlastání ve městě na náměstích.
Odpoledne byl boj s policií, a díky tomu pak většina našich důležitých lidí byla zatčena - okolo 150ti, kteří se nedostali na utkání. Další naše skupina, která se nezapletla do boje s policajtama měla fight se Spartou na cestě ke stadionu, ale znovu smůla pro Spartu, protože napadla jednu z nejlepších BBB skupin.
Zhruba stejně početná skupina Sparty - 40-50 osob na 40 BBB. Když ozbrojené Spartě dohořely jejich race, BBB útočí. 7-8 sparťanů padá k zemi a ostatní utíkají. Vítězství BBB... A nakonec, po dobré podpoře na stadionu, a to navzdory našim hodně zatčeným, menší rozbroje s Thor Steinar ochrankou, ale docela brzo se zklidnili...

Autor: Bad Blue Boys

{jcomments off}

Additional information