Vloni na podzim jsme otevřeli nový eshop, který pro nás zajišťovala firma T-shock s.r.o., a to jak distribuci, tak i výrobu. Bohužel měla tato spolupráce několik neduhů. Poslání objednaného produktu trvalo 17 dní, a hlavně kvalita potisku a podkladu (trika, mikiny) nebyla taková, na jakou jsou zvyklí lidé ze subkultur okolo hooligans. Proto jsme se rozhodli, že původní eshop zastavíme, a vytvoříme nový, který budeme sami distribuovat. Abychom měli záruku kvalitního oblečení a potisku, rozhodli jsme se spolupracovat s přední evropskou chuligánskou značkou, firmou Troublemaker, která je zároveň i držitelem ochranné známky A.C.A.B. (nyní už pár týdnů téměř na všechny výrobky, tudíž bylo nutné stejně většinu věcí s tímto logem stáhnout z prodeje). Proto nyní všechny věci, které si v našem eshopu zakoupíte, budou mít na štítku značku Troublemaker... Co se týká motivů, chtěli jsme jít vlastní cestou, kterou jsme již vytýčili u předchozí eshopu, a neplést se tak obchodům s tradičním oblečením pod nohy. A tak v našem eshopu narazíte na motivy na oblečení Troublemaker, se kterými se nikde jinde nesetkáte (tady je třeba přiznat, že tento nápad není nikterak revoluční, s firmou Troublemaker takto spolupracuje několik ve svých zemích předních obchodů a webů z okruhu radikálních fans).

Exkluzivitu budou zajišťovat nejen motivy na tričkách, ale i počet vyrobených kusů. Pro prvních pár týdnů jsme zvolili typický obrázek z našich stadionů. Trička jsme omezili na 100 kusů, a mikiny na 50 kusů. Pokud by byl zájem, bude možné tento námět umístit i na jiné věci od Troublemakeru. Ovšem doba distribuce se může prodloužit na dva týdny. Po vyprodání většiny kusů nastoupí další originální náměty, takže se začne pozvolna eshop rozšiřovat. A kdyby byl o nějaký motiv příliš velký zájem, udělají se i dotisky, ale triko už nebude vypadat nikdy jako z první kolekce, přibude například potisk na rukávu.

Co se týká ceny produktů, měla by být zhruba podobná, jako v našem starém eshopu, ale kvalita tisku i podkladu bude na mnohem lepší úrovni, a naše trika by se měly dostat i pod ceny tradičních kolekcí triček Troublemaker (A.C.A.B.). Eshop najdete na obvyklém místě – na hlavní stránce hooligans.cz v sekci eshop nebo na adrese http://eshop.hooligans.cz/

{jcomments off}

Additional information