Na začátku listopadu jsme se rozhodli přijet podívat do Prahy a jako zpestření jsme si chtěli dohodnout setkání s nějakým českým předním klubem.

Proto jsme kontaktovali naše pražské přátele, kteří nám domluvili měření sil s údajně momentálně nejsilnějším táborem v ČR Spartou Praha a Brnem ve formátu 15x15 bez omezení věku, ti se vším souhlasí bez jakýchkoliv problémů.

Po příletu do Prahy se ještě utvrzujeme, že vše co bylo domluvené platí a vše proběhne dle plánu a z obou táborů dostáváme kladné ohlasy.


Den před setkáním se Spartou vybíráme místo na okraji Prahy a druhý den čekáme na Spartu v hospodě už od 14.00 nedaleko místa setkání, které mělo proběhnout až okolo 20.00. Čekáme, čekáme a Sparta nám odpoledne napsala, že nemají dostatek lidí k boji, ale s tím se nehodláme smířit a probíhají domluvy skoro celé odpoledne. Nakonec se situace vyvinula tak, že Spartě jsme dali čas do půlnoci a pokud se chtějí porvat, tak se mají ozvat. Před desátou hodinou se opravdu ozývají, ale jen s tím, že to berou jako jejich prohru a neuvidíme se z čehož jsme zklamaní a rozcházíme se na hotely a doufáme, že alespoň setkání s Brnem vyjde.
V den bitky s Brnem si vybíráme dobře situované místo a ihned poté voláme Brnu, jestli všechna domluva platí a je nám řečeno, že už vyráží směr Praha. Těsně před Prahou nám, ale Brno volá s prosbou, jestli bychom nemohli přijet my za nimi na nějaké místo, které si vyberou v blízkosti u dálnice, což nám problém nedělá a ihned voláme taxíky a vydáváme se za nimi. Před bitkou k nám přišel leader Brna, že nemají dostatečný počet (13 lidí - pozn.Správce), ale od nás se každý chtěl rvát, tak stavíme kompletní 15ku a jdeme do sebe. Bitka trvá asi 40 sekund a my si připisujeme výhru.

Děkujeme do Brna za super domluvu!

Viking's Lokomotiv Moskva{jcomments off}

Additional information