Jelikož nám padl domluvený gril s Bohemkou zkoušíme kontaktovat Slávii, ale ta s díky odmítá kvůli svým problémům. Zkoušíme tedy Opavu, která nás kontaktovala již dříve. Nabízíme počty kolem 15ks,s čím Opava souhlasí. Dva dny předem nám nabízí mladší sestavu doplněnou o max.3 starší, s čím samozřejmě souhlasíme a sdělujeme, že upřesníme počet. Většině našich se na měření sil s Opavou moc nechce, tudíž přichází různé výmluvy nebo úplné ignorování telefonu. Upřesňujeme počet a domlouváme místo.


V daný den se nás schází 12ks z toho půlka nováčci, což oznamujeme Opavě. Ta nakonec souhlasí. Dochází k menším nejastnostem a tak se mění místo, ale i tak se vybralo povedeně. Čekáme na naše soupeře a upřesňujeme podmínky.


Proti sobě se staví 12 Hradeckých a podobný počet Opavanů. Průběh byl jednoznačný a velmi rychlý. Do půl minuty leží všichni naši na zemi a někteří jsou celkem zbytečně dobíjeni/dokopáváni delší dobu. Po té Opaváci odchází k autům a my se snažíme pozbírat ze země, což některým trvá delší dobu. Ze strany Opaváků se otáčí asi 4ks a nabíhají na zvedající se Hradečáky. Někteří se jim staví, ale bez úspěchu... Většina Hradeckých neměla ani pochopení pro 2.kolo a tak vyklízí pole.


Nepochopili jsme proč nebyla účast mladší sestavy, která nám byla přislíbena. Místo toho se staví opticky velmi našláplá sestava a mladší jen vedle přihlíží. Tento střet nás jen ujasnil v tom, že prostě top týmům se nemůžeme zdaleka rovnat. Opava je hold úplně někde jinde a my si zůstaneme v naší lize.

Crime boys

{jcomments off}

Additional information