Během úterního večera či noci dojde k výpadku webu hooligans.cz/ultras.cz. Bude spuštěna nová verze webu. Jelikož jsme konzervativní, tak se vzhled webu ani po pěti letech od zavedení redakčního systému téměř nezmění. Dojde však k velkým a podstatným změnám.
První se bude týkat fóra. Forum se otevře pro všechny. Kdo bude chtít, může se zaregistrovat. Nově příchozí registrací na web hooligans.cz získá nejen možnost psát příspěvky na foru či posílat priváty, ale bude moci i hlasovat v soutěžích, bude moci komentovat pod články, bude moci tipovat v tipovačce. Vše bude pod jedním nickem, pod jedním přihlášením. Staré doporučené nicky zůstanou, dostanou však práva a status "V.I.P.". Budou moci na foru vstupovat do fór, která budou uzamčená, a kam normálně registrovaní mít přístup nebudou (možnost tvořit uzamčená fóra pro V.I.P. by se mělo spustit během 14 dnů).
Navíc každý „V.I.P.“ člen má i nadále možnost doporučit další uživatele, kteří budou "V.I.P. "
Hlas doporučeného "V.I.P" bude mít na foru 5 bodů v hodnocení v soutěžích.
"V.I.P." členové budou moci udělovat volně zaregistrovaným žluté karty. Za 10 žlutých od deseti různých V.I.P. uživatelů dostane volně registrovaný červenou kartu a měsíc BAN. Po měsíci začne mít opět aktivní profil. Pokud dostane dalších 20 žlutých, tak dostane ban rok. Doporučený člen může být také zabanován ze zvlášť závažných důvodů, respektive se mu změní status z V.I.P. na normálně zaregistrovaného. Přesto by bylo nejlepší, kdyby lidi co chodí do kotle, a jsou aktivní, měli členství V.I.P. a byli doporučováni. Ostatně - bude i status V.I.P.+.

Forum se promění z http na bezpečnější protokol https, stejně jako používají například banky. Přesto je dobré míti na paměti, že pokud je zájem, tak bezpečnostní složky dokáží najmout takové experty, kterým ani šifrovaný přenos problém nedělá, nebo to obejdou jinak. A nebo možná ani ne, přesto je lepší si myslet, že ano.
Na foru se též změní počet privátů. Do teď neomezené odeslané priváty se změní na celkový maximální počet 1000 privátů. Přijatých bude maximální počet také 1000 privátů. Takto se to změní za měsíc, aby každý kdo chce měl šanci si je zazálohovat nebo se s nimi jinak rozloučit, pokud jich má více než tento počet. Změn bude na webu více, a přineseme o nich informace v průběhu dvou týdnů. Například že všichni registrovaní i VIP by měli mít jednoduchou možnost ze svých profilů rovnou posílat na hlavní stránku reporty a správci fotky. Report se ovšem vydá až po schválení Správcem. Budou také určeni zástupci z různých klubů se statusem V.I.P. +, kteří budou moci doplňovat do Kolik kde bylo počty atd. O těchto změnách příště, až budou aktuální.

Důležitá část v této době je TIPOVAČKA. Střeva tipovačky prošly změnami. Všechny stávající nicky i body se vymazaly. Začíná se od znovu, od nuly. Dokud není spuštěna nová verze, tak NEZADÁVEJTE TIPY. Každý zaregistrovaný V.I.P. může pod svým nickem do tipovačky a od středy od rána tipovat. Ostatní se musí zaregistrovat na stránkách (na hlavní, na foru nebo v tipovačce, to je jedno), čímž dostanou, jak už bylo výše napsáno, krom vstupu do tipovačky i možnost psát komentáře pod články (zatím se jejich komenty budou schvalovat, časem se uvidí jak dál, zřejmě po roce existence získají možnost komentů bez schvalování).

Na hlavní stránce dojde také k některým novinkám, k nim zase pár slov příště. Nyní šlo hlavně o vysvětlení a staronový rozjezd TIPOVAČKY, která se rozjede v úterý v hluboké noci či spíš ve středu ráno před začátkem ligy.

Smyslem těchto změn je udělat pro registrované větší komfort, aby mohli psát komenty, nemuseli se hlásit speciálně do tipovačky. Cílem otevření fóra je dostat do něj snad nový svěží vítr, protože se jeví, že staří registrovaní v hodně případech zestárli a forum s nimi. Navíc je určitá neochota doporučovat nejmladší a mnohdy nejaktivnější lidí v kotlích.
Snad se těmito změnami probudí web k většímu životu a bude i více uživatelsky příjemnější.

Správce

Additional information