Tato rubrika mapuje události jednotlivých kol nebo mimořádných akcí. Informace zde uvedené jsou přebírány přímo od zdroje. Objevují se tu informace o bitkách, ale také i choreo akcí jednotlivých skupin. Tato rubrika "Stalo se před: Co se kde dělo" bude vydávana na více částí, zde je první.

:: 1. KOLO

MOST - SPARTA PRAHA B (2. liga)

-- 40 chuligánů sparty doráží na tento atraktivní zápas druhé ligy. po celodenním čekání je na stadionu napadají domácí. bitka trvá asi 5 minut, těžko určit vítěze. sparťani opouštějí stadion ve 20. minutě, domácí se ještě na nádraží pokouší o náběh (mají jim také co oplácet), ale vše řeší policie.
 

(info ze sparty)


FC BOHEMIANS - ČESKÉ BUDĚJOVICE


-- na nádraží vršovice dochází k útoku 45 - 55 FCBP na 30 - 35 českých budějovic. budějovičtí vítají domácí lahvemi, sklem apod., bylo domluveno beze zbraní. čb se vůbec nestaví na bitku a ustupují. dochází k bití pomalejších gaunerů. jeden z nich, snad ze strachu, tahá nůž!!! v tu chvíli se nůž objevuje i na straně FCBP. vše ukončuje policie. jeden ČB je převezen do nemocnice. na stadioně je stržena vlajka "Brigade Gauners". po chvíli je zpopelněna. ČB spolupracují s policií a jeden FCBP je po bonzu zatčen. v sektoru se sešlo asi 40 - 50 ČB.


(info od bohemky)


HRADEC KRÁLOVÉ - SLAVIA PRAHA


-- na začátku se partyzanská skupina asi 15 lidí rozhodne zaútočit na sektor domácích, během několika vteřin se strhne slušná potyčka kdy je na chvilinku v držení sks vlajka hradce "CRIME BOYS" na poslední chvíli ji stačí domácí zachytit, pak je již přesila domácích víc než velká a do všeho jde policie. jeden ze slávistů za to dostává 1000,- pokuty, podle informací z domácího sektoru jeden z domácích je odvezen do nemocnice na šití /12 stehů/ a dva slušně potlučení u slávistů jeden monokl, a pak pouze šrámy od obušků. celkem slávistů jak v sektoru tak vedle něj asi 300 lidí, chuligánů tak 40, po zápase se před branou strhne další potyčka, ale je tam dost psů. chvíli je to dost slušné i s nimi kdy například jeden inkasuje koleno do obličeje, naštěstí však viník i ostatní agresoři do policejních řad mizí v davu. na nádraží si ještě vymění názory dvě dívky, silnější argument je na straně slávistky.

(info ze slávie)

 

-- po několika minutách zápasu se skupinka zhruba 15 slávistů vrhá na naši vlajku "Crime Boys", což nás překvapilo. chvilku se o ni přetahujeme a vzniká vcelku solidní bitka. zhruba po minutě máme bitku pod kontrolou a vlajku taky. do všeho se serou přiblblý benga ale nikoho nezatýkají. na naší straně jeden krvácející nos (nikoliv zlomený) a jedno natrhlý ucho jinak nic. po zápase se jen provokujem a pár jedinců se napadá... vcelku zajimavé pondělní odpoledne. hostů mohlo být 250 i trošku víc. slávisti se nepředvedli zle a myslím, že my se nemáme za co stydět.
 

(info z hradce)

Additional information