Dlouho očekávaný výjezd jara pro nás končí totálním fiaskem, ale postupně... Se sešívanými jsme domluveni už týdny dopředu a je nám přislíben střet na odlehlém místě. Už po výše zmíněné domluvě vypukne v Olomouci euforie a typické kecy kolik nás nepojede, jak budeme komplet, no nakonec se nás na místě srazu schází kolem 60 a i sestava zůstává za očekáváním! Asi 50 km před Prahou jsme vedeni po vesnických komunikacích navigátorem, který nás vede přes dvě hodiny, navíc se stmívá a vzrůstá nervozita, že z toho nic nebude! Když už je nám asi po páté oznámeno, že do 15 min jsme tam se konečně dočkáme a vystupujeme na rozlehlé pláni na periferii Prahy...z dálky vidíme auta nepřátel, které osvětlují místo střetu! Dálková světla nám míří přímo do ksichtu, naše viditelnost je snížená na minimum a zformovanou bandu na lehce vyvíšeném prostranství vidíme až na poslední chvíli - naše hloupost, jejich mazanost! Hodíme jakože linii a pozvolna kráčíme k soupeři, který je výborně sešikován a takticky vyčkává ve stínu reflektorů...naš sporadický útok je veden pouze několika jedinci načež se na pár sekund strhává střet, který se s přídávající převahou soupeře, k čemuž dopomohl i velice dobře takticky naplánovaný vpád dvacítky sešívek do našeho týlu, mění v zoufalý úprk většiny našich "bojovníků". Ve finále jsme rozháněni a biti po celé pláni a na místě bojiště zůstává maximálně 15 - 20 kluků co to mysleli opravdu vážně!

Slávisté posilněni o své družební přátele z Polska a o děvky z Pardubic nelení a demolují oba busy, přičemž jeden není schopen odjezdu z Prahy. V buse jsou poté nalezeny předměty, které dopomohly k demolici busu, mimo jiné i kulečníkové koule, které na poli asi nerostou...

Na naší straně je asi 5 vážnějších zranění včetně pokousaných prstů! Jásná výhra domácích!!!

Výborně vymyšlená taktika, šli jsme jak ovce na porážku. Ostudu si vezeme s sebou do Olomouce, špinavé prádlo si properem doma!

Na straně Sigmy v busech 63, do boje 58 ks, koalice domácích dle jejich vyjádření 72 ks.

Danny

{jcomments off}

Additional information