Na sobotu 13.9.2008 jsme se rozhodli uspořádat další ročník vzpomínkového turnaje, za našeho kamaráda Petra "Sumce" Chytila, kterého zastřelil 10.5.2006 strážník městské policie Brno Radek Kurdiovský. Tento ročník byl již třetí v pořadí a opět se konal v Mokré, vesnici nedaleko Brna. Tento ročník měl asi největší učast ze všech doposud konaných memoráilů. Turnaje se zúčastnilo devět týmů ze tří měst. Nejvíce zastoupeno bylo domácí Brno a to pěti týmy, naši bratři z Bratislavy sestavili tři exkluzivní (jak se později ukázalo) týmy a jeden tým dorazil od našich kamarádů z Olomouce.

Turnaj byl zahájen úderem jedenácté hodiny. Herní sytém byl rozdělený na dvě základní skupiny ze kterých vzdy první a druhý tým postoupili dále do bojů o pohárová umístění. Ve skupinách spolu hráli týmy systémem každý s každým. Vzhledem k časové náročnosti turnaje jsme se s postupujicimi týmy dohodli, že finále budou hrát první týmy z obou skupin a boj o třetí místo svedou týmy, které se umístili ve svých skupinách na druhých místech.

Pořadí ve skupinách:

Skupina A

1.Bullhead
2.Slovan - MPM
3.Slovan - Cassuals
4.JKG - B
5.Orthodox

Skupina B

1.Slovan - The Cabelcass
2.JKG - A
3.Olomouc - Hovada Zubr
4.Ultras Brno

Do zápasu o třetí místo nastupují mužstva Slovan - MPM a JKG - A. V tomto zápase vítězí mužstvo Slovan - MPM jednoznačným výsledkem 4:0, což ukazuje, že skupina A byla skupinou smrti. To se také projevilo na tom, že favorizované mužstvo JKG - B pod vedením Krupounka nepostoupilo ze skupiny.

Ve finále proti sobě nastoupil dvojnásobný vítěz turnaje, tým Bullhead versus Slovan - The Cabelcass. Slovanistický tým měl výborné složení v čele se skvělým golmanem Vladkym, který si odváží také cenu za nejlepšího hráče. V tomto finále, které bylo trochu ovlivněno tím, že tým Bullhead nenastoupil v plne síle, zvítězil tým Slovan - The Cabelcass poměrem 3:1!

Okolo šesté hodiny večerní se všichni účastníci shormáždili před vlajkou Hooligans Brno aby mohlo proběhnout slavnostní vyhlášení výsledků. Ještě než se začne jsou účastníci vyzváni ke klidu a vzpomínce na ty, kteří už nejsou mezi námi. K tomu zní do zapadajícího slunce písnička "Ako vták" od kapely Cobweb z alba Belasa Slachta pro naše mrtvé kamarády Sumečka a Bouleho. Poté hlasatel oznámí výsledky od devátého místa. Poháry předává jako každý rok Petrův tatinek p.Chytil. Kapitán vítězného týmu Vladky symbolicky předal pohár pro vítěze p. Chytilovi, což se stává tradicí a u Chytilu doma už maji tři upomínkové poháry za první místa.

Na závěr chci poděkovat všem za účast a doufám, že se přístí rok opět sejdeme při vzpomínce na Petra. Pozdravy a díky za účast bratrům do Bratislavy a kamarádům do Olomouce. Myslím si, že účel turnaje, zavzpominat a připomenout si kamarády se opět povedl.

Za pomoc při turnaji děkuji: K.J, Rampa, Doom, Taťka, Schulda, Fajnovej, Mille, Tajemník, Polívka, Bert, Alo.

Konečné pořadí

1.misto Slovan - The Cabelcass
2.místo Bullhead
3.místo Slovan - MPM

Nejlepší hráč: Vladky, tým Slovan - The Cabelcass

Fotky momentálně nedostupné

{jcomments off}

Additional information