Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený správce3 (@hooligans.cz)

Ostravská chuligánská skupina GENERATION 16 (Baník Ostrava) dnes slaví 5 let od vzniku!

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený správce3 (@hooligans.cz)

27.02.2021🇨🇿U23, Brno vs Jablonec, 9x9, 40s, výhra Brna (Brno na fotce)

Bitka Slavia Praha vs Baník Ostrava (20.2.2021):

Při příležitosti k zápasu Pardubice – Baník hraného na stadionu Bohemians se nám nečekaně ozývají ostravští, že jsou nedaleko Prahy bez doprovodu a zda by jsme se nechtěli potkat. Úplně se nám to nehodí, jelikož několik našich předních lidí je mimo Prahu, navíc je nám jasné, že zrovna na nás si Baník obzvlášť brousí zuby a bude řádně připraven, přesto nakonec po menší diskuzi přistupujeme na formát 20 na 20. Během 2,5 hodin je konečná dvacítka hotová a vydáváme se mimo Prahu vstříc k soupeři. Jak je naším zvykem, tak si na početný dozor nepotrpíme a na dohled máme pouze dva kluky a pokud možno, tak to samé také žádáme od soupeře. Po komplikacích ohledně vybraného místa nás nakonec soupeř naviguje kousek k jednomu lesu. Jakmile dorazíme, tak nás čeká první nemilé překvapení a to velmi početný dozor z řad Baníku (cca 25 osob) v blízkosti jejich připravené dvacítky k boji. Žádáme čas na protáhnutí, ale i v tomto případě přichází další nemilé překvapení a to když na nás chachaři útočí už v době rozcvičky a aby toho nebylo málo, tak se po chvíli zapojuje i nemálo osob z řad jejich dozoru, tudíž tak proti nám ve finále stojí minimálně 30 lidí (v tom 4 GKS). Boj trval víc jak 7 minut, po kterých rozháníme kompletní chacharskou sešlost (zhruba 45 osob) a připisujeme si velké vítězství! Boj se odehrával v blízkosti našich aut a některá byla během boje lehce poškozena. Baník nejen, že ztratil velkou bitvu, ale minimálně v našich očích i pověst férové bandy.

Během výjezdu do Prahy kontaktujeme SKS a domlouváme s nimi střet. Nejprve se domlouváme na boji bez omezení, což soupeř po chvíli ruší a nabízí počty po 20, což přijímáme. Dlouho se nedaří najít vhodné místo a po téměř čtyřech hodinách čekání své udělala psychika a do Slavie zbytečně nabíháme už mezi auty. Boj trvá přes šest minut, vše je vyrovnané a v tvrdém boji jsou na obou stranách zranění. Bohužel postupně část CHzB co nebyli v sestavě začínají tlačit zezadu do naší bandy, čemuž se pár lidí snaží zabránit a nastává chaos, čehož využívají slávisté a ve dvaceti rozhánějí celou naší bandu po lese. Jednalo se o absolutní organizační selhání z naši strany. Gratulujeme SKS k výhře a brzy na viděnou.

Brno + 5 lidí z Plzně dnes v Praze před zápasem proti Bohemce

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený správce3 (@hooligans.cz)

Dynamo České Budějovice aktuálně v zápase proti Baníku Ostrava

Report FY (Mladá Boleslav):

Po pátečním odložení, se v úterý vydáváme za brány stadionu podpořit svůj klub. Na náš menší počet se celý poločas fandí slušně, bez delších prodlev. Pije se pivo, fandí se a Boleslav se ujímá vedení, vše vypadá pro dnešek dobře. O poločase jdeme doplnit zásoby. Přicházíme právě včas na druhý poločas, ze kterého ovšem vidíme jen 15 minut.

Asi v 61 minutě vidíme blížící se měšťáky z levé strany, než se stihneme otočit zdraví nás policie České republiky ze strany pravé. 4 kusy od PČR a 3 kusy od městské policie. Začínáme klasicky, předložení průkazů a nabízení deseti tisícovích pokut, za porušení vládních opatření. Roušku, rozestupy, alkohol. Bohužel, jsme nuceni prostor opustit s nahlášením na městský úřad. Před rozpuštěním se ještě dozvídáme, že tato akce je na udání. Děkujeme hrdému občanovi, Andrej tě určitě pochválí.

Český fotbal pro Fanoušky!

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený správce3 (@hooligans.cz)

Pyro Chacharů dnes na zápase FC Fastav Zlín vs FC Baník Ostrava

Aktuálně ze zápasu Zbrojovka Brno - Slovan Liberec, pyrotechnika domácích fanoušků.

Dnes proběhla ve Francii domluvená bitka mezi Jaune Youth Vindunum Fans (Le Mans) vs Mes Os Reims (v bílém), 12x12, 45 sekund., výhra Mes Os Reims

Video souhrn z bitek, zápasu z roku 2020 v podání Zbrojovka Jugend

Různé video, které nemůžeme publikovat na fb, ig můžete vidět na našem telegramu ZDE

- ZBROJOVKA JUGEND -: Pro naši skupinu je to teprve druhý celý rok, co jsme aktivní součástí brněnské scény a snažíme se být co nejaktivnější ať už na fotbalových stadionech tak i na poli. Tento rok se naše skupina účastnila 3 fightu, v lednu jsme přijali výzvu Pardubické omladiny, na konci srpna jsme poměřili síly v malých počtech s BB a o týden později i se Zlínem. Všechny souboje jsme zvládli vítězně a děkujeme soupeřům za fair play a aktivitu. V průběhu roku také získáváme několik suvenýrů včele s vlajkou nějakého fanklubu slavie. Bohužel během roku padlo několik více či méně nadějných šancí na střet a bohužel i v posledním měsíci odpadlo kvůli všudypřítomnému čínskému svinstvu jedno nadějné měření. A tím se dostáváme k fotbalu, který byl tento rok kompletně jiný. Bohužel kvůli koronaviru a nařízení vlády byl start soutěže na jaře o několik týdnů posunut a po obnovení ligy už se hrálo bez diváků. To nás ale nezastavilo a i v menších počtech byl vždy alespoň někdo přítomný na všech zápasech ligy. Domácí zápasy jsme pravidelně sledovali z tribuny veget a ke konci sezóny jsme mohli i na pár zápasů na stadion. V podobném duchu byl i začátek sezóny, kdy jsme vyprodali maximální možnou kapacitu sektoru ve Zlíně, bohužel to bylo na dlouhou dobu také naposledy co jsme se podívali na stadion. Poté jsme ještě společně s kamarády z Plzně vyjádřili nesouhlas s vládou. Zbytek nemá cenu zmiňovat, každý ví, jak na to teď jsme... Za zmínku stojí také několik výjezdů s našimi kamarády z Austrie Wien které vyvrcholily cca 25ks v Grazu. Na oplátku byli Austriaci také několikrát hosty v Brně a proti Spartě jich bylo 20+. V létě se také kousek za hranicemi konala Brno&Austria party, kde byla představena nová vlajka a oficiální začátek našeho přátelství. Na závěr bychom tak chtěli poděkovat našim Kamarádům Viola Fanatics z Austrie, Slovanu a Plzně a dalším lidem i skupinám z Brna, kteří jsou také aktivní. Všem přejeme šťastný Nový rok, který snad bude lepší než ten předešlý a budeme moct konečně zpátky na fotbalové tribuny. - ZBROJOVKA JUGEND -

02.01.2021🇨🇿Mladá Boleslav (Factory Youngsters) vs Karlovy Vary (Lázeňáci), 4x4, po 20 sekundách jde výhra na stranu FY (na fotce FY)

Additional information