Ultras Pardubice:

Máme za sebou DERBY‼️

Těžko někde začít, protože je to pro nás další DERBY bez plného bodového zisku, ve který jsme letos věřili nejvíc. Na tribunách jsme dle našich možností vytvořili skvělou kulisu obohacenou pyrotechnikou a třemi prezentacemi!

Náš stánek (nedá se tomu říkat stadion) je vyprodaný a v kotli je něco málo přes 100 natěšených FANATIKŮ, kteří ladí hlasivky už při rozcvičce hráčů, abychom je vyburcovali před samotným hvizdem.

Support se drží po celý zápas na slušné úrovni, vlastně jsme takovou atmosféru na Vinici ještě nezažili. Prezentujeme se plachtou na vytahovačce, která znázorňuje ATTILU Vegha a jeho výrok po zápase století.

Druhá prezentace ANTI - HRADEC byla vytažena nad hlavy. Stadion nám bohužel neumožňuje větší tvořivost. 😕 (JEBAT ODS)

Ke třetí prezentaci není třeba komentář - červenobílé balónky

Velikou kaňkou na celém utkání byla "nepřítomnost" hostů. I přes naši snahu se nám nepodařilo zajistit nějaký sektor pro hosty. Několik desítek hostů si poradilo a přes zákaz se objevilo v sektorech, kde se druhý poločas prezentují supportem.

JEDEME DÁL, JÍZDA NEKONČÍ!

Ultras Hradec:

Část fanoušků, kteří se i přes nařízení vlády a zavřený sektor pro hosty dostali na stadion pod Vinicí a podpořili Votroky! Utkání skončilo bezbrankovou remízou. Lev stále neporažen!

Additional information