Na fotbal vyrážíme zase o chvilku dřív, kvůli doladění nápisu WLM. Už při přípravě slyšíme support hostujících Budějovic, kde vzniká nápad, zajistit pro hostující fanoušky vstupy. To se ovšem nedaří ani před začátkem utkání, ani před začátkem druhého poločasu. Děkujeme klubu a policii, hlavně že vás tam zase bylo jak much! Po domluvě zásobujeme hostující fanoušky aspoň pivem a klobásou.

Když chceme projít do námi určeného sektoru, jsme okamžitě zastaveny MP a security, co si to dovolujeme, jak můžem procházet okolo fanoušků dynama. Dále nadávání do pohlavních orgánů a výhružky vyvedení ze stadionu, vše na straně MP! Slovní urážky i vyhrožování ze strany MP nepomohlo a my jsme tak mohli dojít na vybraná místa.

Během zápasu se objevuje pyrotechnika za stadionem a nápis #WhiteLivesMatter . Během 20 minut už si stěžuje televize a vedení klubu, že je tento nápis rasistický a nevhodný!

V sektoru hostí se objevuje jeden osamělec, u kterého není nikomu jasné na čí straně vlastně je. Po bezproblémovém prvním poločase ovšem z ničeho nic, zase bez důvodu, zasahuje policie a ve 4 lidech tohoto fanouška vyprovázejí ze stadionu, rovnou ke kontrole totožnosti atd.

Po konečném hvizdu ještě chvíli pozdravíme Dynamofans, kde nás hlídá desítky policistů. Společně pak zdravíme LFA! Díky hostům!

Během poločasové pauzy se upekly přípravy na 3. poločas, který bohužel končí rozhodčí (A.C.A.B.) ještě před zahájením.

Policejní manévry opět neznaly mezí. Urážky, vyhrožování, zbytečné nevpuštění, vyostření konfliktu, který oni samotný začali, nesmyslné identifikace snad všech co se pohli a další a další, co by se tu mohlo ještě vypsat. Bohužel i po tomto všem co zkurvily, dokáže město MB napsat, že MP zabránila konfliktům. Kdo byl osobně, tak ví!

Additional information