Fotoreport z dnešního zápasu Bohemians 1905 vs Mladá Boleslav, v sektoru domácích vedle vlajek BHS a Pardubická Omladina visí obrácená vlajka Factory Youngsters (MB)

Fotoreport ze zápasu Slovan Liberec - Slavia Praha:

Fotoreport z dnešního zápasu Baníku Ostrava proti Plzni, domácí se na začátku zápasu prezentují choreografií "MILADA HORÁKOVÁ" "MILUJI TUTO ZEM, MILUJI TENTO LID, BUDUJTE MU BLAHOBYT" a odpalují pyrotechniku. Několik fanoušků Plzně fandí mimo oficiální sektor hostů - vedle sektoru hostů. :

Fotoreport z dnešního zápasu Sparty Praha proti Jablonci, domácí na konci zápasu v dolní části (po zápase) odpalují velké množství pyrotechniky, více v článku:

Fotoreport z dnešního finále poháru mezi Slovanem Liberec a Spartou Praha. Díky omezení kapacity na stadionu v Liberci mají oba tábory omezený počet vstupenek, článek bude aktualizován, zde několik fotek před zápasem:

FC Zbrojovka Brno - FK Viktoria Žižkov, na zápase 15ks Austria Vídeň, 4ks Slovan Bratislava.

Chachaři:

Včera dorazilo pod Ještěd podpořit Baník přesně 60 Chacharů, kteří se nakonec ukázali v hostujícím sektoru. I přes oficiální zákaz přijímání hostujících fanoušků, se nám opět povedlo díky domácích fans dostat ke slušnému počtu lístků(celý příděl jsme ani zdaleka nevyužili).

Slogan “český fotbal pro fanoušky” se tak opět neukázal jen pustou frází.

Posledních deset minut už rezignujeme na fandění podle dění na hřišti a bavíme se různými pokřiky. Největší úspěch sektoru sklidilo skandování “Baník mistr” a “Lašty penalta”

Tipovačka - 2.kolo - nadstavbová část (vyhodnoceno) + přidané další kolo + Skupina o udržení, Skupina o titul , Evropská liga - Play Off

Nejlepší tipér 2.kolo - Bulvarek s 13body!

, díky výpadku naší databáze se zápasy z 24.06.2020 nezapočítávají do 2.kola nadstavbové části (nikdo za ty zápasy nemá body).

Více v sekci - Fortuna liga -> Tabulka -> na stránce www.tipovacka-hooligans.cz

- Další kolo jíž vypsané! 

O co se hraje?

Pro tento ročník věnoval ceny do soutěže eshop www.octagonshop.cz a www.streetwear.sk, tímto jim děkujeme!

Přehled cen do této tipovací soutěže:

1. Libovolné tričko z eshopu octagonshop.cz + 100€ poukaz na nákup v streetwear.sk + nová edice nálepek hooligans.cz!

2.Libovolné tričko z eshopu octagonshop.cz + 50€ poukaz na nákup v streetwear.sk + nová edice nálepek hooligans.cz!

3. Libovolné tričko z eshopu octagonshop.cz + 33€ poukaz na nákup v streetwear.sk + nová edice nálepek hooligans.cz!

Fotoreport z dnešního zápasu Sparta Praha - Baník Ostrava.

Chachaři:

Padesátka Chacharů se objevila na tribunách letenského stadionu podpořit Baník. Jelikož jsou sektory hostů z nařízení ligových mocipánů zavřené, vstup na tribuny nám umožnili fanoušci Sparty, kteří nám sehnali zmíněněný příděl vstupenek. Za což rudým patří velký dík! Český fotbal pro fanoušky!!!

Ani tak se nepovedlo zajistit lístky pro všechny a bohužel několik Chacharů muselo zůstat za branami stadionu.

Z kuloárů víme, že největší “radost” z naší přítomnosti měl předseda ligové fotbalové asociace Dušan Svoboda. Je vidět, že lidem na nejvyšších pozicích opravdu na fanoušcích záleží...

Již v ranních nedělích hodinách se scházíme v hospodě, kde se posilňujeme na dalekou cestu vlakem. S příchodem 11h se zvedáme a jdeme na nádraží kde je domluvený sraz, cestou kupujeme nějakou zábavu do vlaku... cesta vlakem se nese ve veselé náladě od 50leté nymfomanky až po 150kg průvodčí co rozdává pokuty i za špatný pohled. Po cca 4h cesty dorážíme na místo, cestou z vlaku na stadion se bavíme zpíváním chorálů, proskakováním fontánek a lámáním izolační vaty o hlavu. Těsně u stadionu se potkáváme s dalšími fanoušky, kteří se rozhodli přicestovat autem.

Po příchodu k branám stadionu je nám oznámeno to co jsme z 99% očekávali (že nebudeme vpuštěni na stadion) to nám však nebrání rozložit provizorní kotel u jednoho z rohů stadionu z poza plotu vidíme i kousek hřiště 👍

Po odpískání začátku zápasu k nám během chvilky spoza plotu přichází 3 mladí fanoušci domácích, s nabídkou pokusu dostat nás na stadion a donášky občerstvení, s velkým díky tuto nabídku přijímáme a z naší strany dodáváme, že je dnes nehodláme nějak napadat či je nějak podrazit v jakékoliv směru. První poločas fandím ve slušném tempu, o pivo a klobásy nemáme díky domácím nouzi. Během poločasu se domlouváme, že by jsme měli zájem o poměření sil v poměru 3 vs 3... Veškeré snahy o uskutečnění nám bohužel kazí A.C.A.B. Po konci zápasu si společně s domácími zanadáváme na LFA, loučíme se se vzkazem, že u nás na Jihu můžou očekávat stejný přístup, který nám poskytli u nich. Sedáme na vlak a vyrážíme směr ČB, hned při prvním přestupu se nečekaně rozdělíme na dvě party, jedna sedá na správný vlak, a druhá si ho nechává ujet. Vyhledáme si tedy další možný spoj kterým by jsme mohli jet, pro ujištění zda je to správný vlak se ptáme průvodčí, té jsme asi moc do oka nepadli, jelikož nám oznámila že tímto vlakem se do Prahy nedostaneme... Po chvilce jsme se dozvěděli že tento vlak byl správný a tak nám odjel už druhý vlak kterým jsme se mohli dostat domů 😏 jdeme do místní hospody protože tohle musíme spláchnout. Dozvídáme se že jede poslední vlak kterým je možnost se dostat do Prahy, tak neváháme, platíme a upalujeme na vlak...

Po příjezdu do Prahy máme 40min čas, 4 z nás se jdou projít Prahou a nakoupit zásoby na cestu domů, po příchodu zpět na nádraží zjistíme, že nám ujel poslední vlak i s ostatními fanoušky... Nezbývá než přenocovat na Hl. nádraží v Praze.

Během noci nás obchází týpek s tejzrem, cikán který mňouká a jedno individuum co se točilo na místě a mluvilo s bohem, během noci se také dozvídáme, že druhá posádka nocuje v Táboře kde vlak zastavil a už nejel dál 😂😂 Všichni jsme se ve zdraví vrátili, sice bez peněz a unavení, ale o to víc věrní našemu klubu...

Ať žije DYNAMO !!

Ultras Pardubice:

Máme za sebou DERBY‼️

Těžko někde začít, protože je to pro nás další DERBY bez plného bodového zisku, ve který jsme letos věřili nejvíc. Na tribunách jsme dle našich možností vytvořili skvělou kulisu obohacenou pyrotechnikou a třemi prezentacemi!

Náš stánek (nedá se tomu říkat stadion) je vyprodaný a v kotli je něco málo přes 100 natěšených FANATIKŮ, kteří ladí hlasivky už při rozcvičce hráčů, abychom je vyburcovali před samotným hvizdem.

Support se drží po celý zápas na slušné úrovni, vlastně jsme takovou atmosféru na Vinici ještě nezažili. Prezentujeme se plachtou na vytahovačce, která znázorňuje ATTILU Vegha a jeho výrok po zápase století.

Druhá prezentace ANTI - HRADEC byla vytažena nad hlavy. Stadion nám bohužel neumožňuje větší tvořivost. 😕 (JEBAT ODS)

Ke třetí prezentaci není třeba komentář - červenobílé balónky

Velikou kaňkou na celém utkání byla "nepřítomnost" hostů. I přes naši snahu se nám nepodařilo zajistit nějaký sektor pro hosty. Několik desítek hostů si poradilo a přes zákaz se objevilo v sektorech, kde se druhý poločas prezentují supportem.

JEDEME DÁL, JÍZDA NEKONČÍ!

Na fotbal vyrážíme zase o chvilku dřív, kvůli doladění nápisu WLM. Už při přípravě slyšíme support hostujících Budějovic, kde vzniká nápad, zajistit pro hostující fanoušky vstupy. To se ovšem nedaří ani před začátkem utkání, ani před začátkem druhého poločasu. Děkujeme klubu a policii, hlavně že vás tam zase bylo jak much! Po domluvě zásobujeme hostující fanoušky aspoň pivem a klobásou.

Když chceme projít do námi určeného sektoru, jsme okamžitě zastaveny MP a security, co si to dovolujeme, jak můžem procházet okolo fanoušků dynama. Dále nadávání do pohlavních orgánů a výhružky vyvedení ze stadionu, vše na straně MP! Slovní urážky i vyhrožování ze strany MP nepomohlo a my jsme tak mohli dojít na vybraná místa.

Additional information