Pohled chachara:
Do Hradce Králové vyrazili fans Baníku Silesií a po krátké pauze v Olomouci si dobrovolně asi 30-ti členná skupina vystoupila v České Třebové. Zde zavítala do hospody, kousek od nádraží a na peróny chodili jak k vlakům od Prahy (ACS do Olomouce), tak od Brna (do Blšan), tak i od Ostravy. Pouze zde se dočkali dalších svých posil.. Po 4 - 5 hodinovém čekání se přesunuli do méně "policejní" stanice - do Chocně. Někteří chtěli do Pardubic, ale ty jsou vždy při chacharské návštěvě obsazeny fízly. V Chocni se chystali na vlak směr Olomouc vyzbrojeni, jako již dlouho ne. Ve vlaku však byli jen čtyři fans ACS, kteří své kupé nakonec ubránili. Policisté (max. 5) se raději stáhli do ústraní a normální lidé nechápali. Sparťané vyřvávali něco o ostravské přesile, ale když jeden chachar navrhl, že půjde s jedním v další stanici na sólo a chtěl nastoupit do vlaku, vyletěl po něm z kupé nějaký předmět ...

V Hradci se Ostraváků schází 140 v dost dobré sestavě. Po zápase oslavují záchranu a to přesto, že některé lákaly druholigové výjezdy.

Cestu zpět okořenilo setkání se sparťany v České Třebové. Pražáci zatáhli ruční brzdu a počkali si na Ostravské na prvním nástupišti. Ti přijeli na nejvzdálenější perón a prostor mezi těmito vlaky byl zcela v režii policie. Chachaři ani nevystoupili ze svého, díky policii bezplatného vlaku.

Autor: Č.N.L. from URN. (Baník)

převzato z Football Factory č.8

Pro zájemce: jednotlivá čísla FOOTBALL FACTORY v tištěné podobě lze stále pořídit za zvýhodněnou cenu. Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Additional information