Pohled Slávisty:
Na náš výjezd jara vyrážíme v počtu 25 fans. Cestu si zpříjemňujeme čím jiným než alkoholem a když v tom Radius přihodí pár svých pokřiků je únava ta tam.
Vystupujeme v Liberci, kde také kotvíme v jedné restauraci. Tam se oddáváme oslavám narozenin jednoho moc hodného pána. 111. oslavy jsou tak hlučné, že nás krotí přivolaná policie a zákon §261 moc dobroty neslibuje. Po bezlístkové cestě do Jablonce se ihned přesouváme do nějaké osvěžovny. Tam později doráží lidi, co přijeli zájezdem a auty. Celkem asi 70 lidí. Čas do zápasu si dva od nás zpestří rozehnáním asi patnácti rádoby skinheadů, kteří později tvoří celý jablonecký kotel. Kořistí se stála jedna šála a vlajka Gablonz fans.

V sektoru se nás schází asi 180. K zápasu se dá napsat jediné: "Všechno je podvod!". Při odchodu ze stadionu vznikne menší potyčka se security a posléze i s policií, vše však rychle končí a my pospícháme na vlak. Po cestě získáváme ještě jednu šálu a s menším zdržením vyrážíme do Liberce. Po klidné, z půlky Oskarem Blechou placené cestě zakončujeme výjezd "véčou" v McDonaldu.

Autor: Lukáš (Brigate 97)

převzato z Football Factory č.8

Pro zájemce: jednotlivá čísla FOOTBALL FACTORY v tištěné podobě lze stále pořídit za zvýhodněnou cenu. Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Additional information