Pohled Chachara:
Po tradičních velkohubých řečech a problémech s auty doráží do Teplic jen 10 chacharů v očekávání, kolik bude fans ACS a jejich repre spojenců. Při parkování jich zahlédnou před nádražím cca 30 kusů. Rozbití auta zrovna není to pravé, tak v klidu projíždějí dále. Na stadion vcházejí asi až v 15. minutě, usazují se za brankou u sektoru domácích a vyvěšují vlajku. Tepličtí reagují pokřikem "Teplice zdraví Baník", což u chacharů zvedne vlnu nevole. Neserte se do nás!

Za pár minut se v sektoru s fans FCB objevuje reprekoalice (ACS + 5 Brno) ve 30 lidech. To, že střetu zabránili pořadatelé, které lze spočítat na prstech jedné ruky, jasně vypovídá o kvalitě celé naši fans scény. Po chvíli už vše feší fizlové.

Znepřátelené tábory se domlouvají na férovce 10 na 10 po zápase.

Chachary odvádí policie k autům, v půli cesty je však opouští. Po dvou zástupcích z každé strany jde domluvit pravidla boje, sparťani jsou však drženi policií v hospodě. Ostraváci zde nemíní čekat do rána, a tak si to rozdají jen čtyři vyjednavatelé. Výsledek je 1:1 a jede se domů. Po pár kilometrech se telefonicky dozvídáme, že jsme sračky, neboť jsme se vyhýbali střetu ...

Autor: Č.N.L. from U.R.N. (Baník)

převzato z Football Factory č.7

Pro zájemce: jednotlivá čísla FOOTBALL FACTORY v tištěné podobě lze stále pořídit za zvýhodněnou cenu. Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Additional information