Pohled Plzeňáka:
Do Boleslavi vyjíždíme autobusem. Díky večernímu hokeji jen ve třiceti lidech, sestava však celkem dobrá. Představujeme zde novou 13,5 m dlouhou vlajku Blue Red Wolves Pilsen. Prezentovali jsme se dvěmi dýmovnicemi, solidně jsme fandili a nebyla nouze o různé úlety. Ke konci poločasu se ozvalo sborové "zkurvená Plzeň" a my se vydali hledat autory pokřiku. Vymlouvali se, že to nemysleli vážně, přesto však dostali pár pěstí a kopanců a přišli o sparťanskou šálu. Boleslaváků bylo 10 - 15. Těsně před koncem vbíhají dva naši na hřiště, rozhodčí přerušuje zápas a vyhrožuje jeho ukončením. Začaly problémy s ochrankou, jíž pes kousl jednoho našeho. Začala strkanice a dokonce i férovka člena security, který sundal uniformu, a jednoho Plzeňáka. Na ochranku létal štěrk a betonový písek. Ta to po chvíli sama zabalila a odešla.

Po cestě zpět nám prasklo přední sklo a na všech benzínkách nás skvěle pohostil náš nový společník Pepa Bednář. Platil i celé kartony piv.

Autor: Zdeněk - Pilsen Fans (Viktoria Plzeň)

převzato z Football Factory č.7

Pro zájemce: jednotlivá čísla FOOTBALL FACTORY v tištěné podobě lze stále pořídit za zvýhodněnou cenu. Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Additional information