Pohled Baníku:
Letáky vyzývající k návštěvě tohoto zápasu a velké přípravy ze strany olomouckých fans přinesly ovoce.
Již večer před zápasem telefonovali do naší hospody, že ji přijdou vybít. Už jsem viděl hodně, ale tohoto se asi nedočkám.
Na zápas jich dorazila téměř stovka vlakem, což zasluhuje uznání. Po našich akcích z úvodu jara jsme neměli díky bezpečnostním opatřením moc šancí na útok a to i přesto, že jsme měli o pohybu Olomoučáků přesné informace. Zkusili jsme proto lest. Ve třiceti jsme chodili po Ostravě, provolávali slávu Sigmě a doufali, že nás policie dovede do sektoru hostů. Náš plán nebyl zrealizován, neboť na nás poslali policajty dva Ostraváci, které jsme omylem napadli. (Jelikož jsme řvali Sigma, na náš dotaz řekli, že jsou z Olomouce!)
Zbývající část dne již bylo vše plně pod kontrolou policie. Jen večer přišli fans Sigmy o dvě šály. Jedna naše byla naopak viděna v sektoru hostí.

Autor: Č.N.L. (Baník)

převzato z Football Factory č.4

Pro zájemce: jednotlivá čísla FOOTBALL FACTORY v tištěné podobě lze stále pořídit za zvýhodněnou cenu. Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Additional information