Po neuvěřitelně dlouhé zimní přestávce nám začala tolik očekávaná liga. Dne 21.2. na Spartičce hostuje plzeňská Viktorka.
Ráno máme sraz na Smíchovském nádraží v 9,30, kde jinde než v místní nálevně. Sešlo se nás okolo 30 hools a u pěnivého moku jsme očekávali příjezd vlaku s plzeňskými fanoušky. Mezitím jsme si uloupili několik šál od slávistů, kteří cestovali na utkání do nedaleké Příbrami. Konečně přišla hodina "H" a my nažhaveni na první šarvátku jara obsadili peron, na který měl přijet tolik očekávaný vlak! V 11,30 jsme se dočkali. Z posledního vagónu zaznělo "Plzeň a Brno" a to byl alarm pro sparťanské hooligans k útoku, aby poznali, kdo je u nás nejlepší. Když Plzeňáci uviděli, co se na ně řítí, někteří utekli, další se statečně schovali a zbylým nejodvážnějším jsme ukázali, v čem je síla našich hools. S pásky v rukou jsme se vřítili do vagónu a hurá na ty bastardy. Řezali jsme každého, kdo tam byl. O rozbité hlavy, přeražené nosy a tratoliště krve nebyla nouze.
Po několikaminutovém boji jsme opustili vlak, který se rozjížděl na hlavní nádraží. V tu chvíli se ve dveřích s páskem v ruce objevil jeden z vůdců plzeňských fanoušků, který se celou tu dobu hrdinsky schovával na záchodě. Po odjezdu vlaku jsme se rozjeli do letenských naléváren, kde jsme spokojeně popíjeli až do začátku utkání.

Děkuji všem, kteří se této akce zúčastnili a všem ostatním vzkazuji: „Na další akce se určitě dostavte. Stojí to za to!"

Autor: Dino (Sparta)

převzato z fanzinu Bezmozek Times respektive Football Factory č.4

Pro zájemce: jednotlivá čísla FOOTBALL FACTORY v tištěné podobě lze stále pořídit za zvýhodněnou cenu. Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Additional information