Zápasy na severu Čech provází poslední dobou pouze levné nákupy a chlastaní. Už v týdnu nám mostečtí s teplickými vyhrožují po Internetu, a tak doufáme, že se nám konečně celá ta severská chátra dokáže postavit. I přes problémy se zaplacením busu nakonec ve třiceti lidech vyrážíme směr sever Čech. Alkoholové opojení navozuje výbornou náladu. Po příjezdu do Teplic se vydáváme hledat místní, ale bez úspěchu, jako kdyby se po nich zem slehla. Unaveni procházkou raději obsazujeme hospodu a hodláme se ještě před zápasem notně posílit.

Před stadionem zahlédneme skupinu domácích a i přes přítomnost čertů do nich nabíháme. Dochází k solidnímu střetu, který se mění do řady osobních soubojů, ale postupně získáváme převahu. V nejlepším se projeví stupidita čertů, kteří vše začínají řešit zbytečným zatýkáním. U vchodu se ještě rozzuří spor s pořadateli ohledně lístků, ale nakonec prosazujeme svůj názor a bránou vnikáme na stadion. Zápas nás moc nezajímá, a tak si ho krátíme nejrůznějšími stupiditami. Už se to stává tradicí a ze Stínadel odjíždíme s prázdnou. O to větší je chuť alespoň po vítězství ve třetím poločase. Snažíme se najít místní někde ve městě, ale po domácích se slehla zem.

Cesta domů probíhá již tradičně jako každý výjezd autokarem, no všichni asi víme jak a tak to nemá cenu dále rozebírat. A.C.A.B.


autor: Martin / Crime Boys (Hradec Králové)


převzato z Football Factory č.18

Pro zájemce: jednotlivá čísla FOOTBALL FACTORY v tištěné podobě lze stále pořídit za zvýhodněnou cenu. Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Additional information