Z POHLEDU BOHEMÁKA:
V sobotu se na Xaverov - Most schází solidní partička na mostecké. Ti však nedorazili. V neděli, na Baník sedí ve 14:30 v restauraci 11 osob + 1 dívka. Do toho se ozývají chachaři s nabídkou střetu skupiny na skupinu. To nemůžeme přijmout. Dohadujeme se o počet na počet (7/7 či 10/10). Nakonec nabízíme 10 na 10. Jsme odmítnuti. Chacharů bylo 50, nás 11. Co dodat? Nic ‚ostuda! Na zápase vlajku „Berserk" věšíme opačně, jako důkaz uznání naší prohry.


autor: Berserk original (Bohemians Praha)


Z POHLEDU CHACHARA:
Již v noci jsou ostravští kontaktováni jak bohemáky, tak i sparťany. Prahou totiž letěla fáma o tranzitech chacharů kroužících po Praze, což byla absolutní blbost. Po příjezdu do hlavního města na padesát baníkovců mizí policii a kontaktuje domácí. Těch se sešlo směšně málo a střet „banda na bandu" odmítají, prý maximálně deset lidí. To jednoznačně odmítá Baník, kterému na zápase fandí 116 fans. Domácí se prezentují gejzíry i ohni. Hosté jen supportem. Čtyřicet minut po zápase 28 chacharů opět mizí dozoru, ale klokani se pro změnu již rozešli. Ostravské kontaktují, až když jsou někde za Českou Třebovou a nabízejí jim střet...

autor: Č.N.L. from U.R.N. (Baník Ostrava)


převzato z Football Factory č.17


Pro zájemce: jednotlivá čísla FOOTBALL FACTORY v tištěné podobě lze stále pořídit za zvýhodněnou cenu. Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Additional information