Stalo se to, co se zdálo býti nemožné a Košice snížily sedmibodovou ztrátu na Prešov na body tři, a tak se i v posledním kole o něco hrálo. V jednom deníku se objevila zmínka o tom, že fanoušci Prešova přijedou s policejním doprovodem vlakem. Nebyli v Košicích již asi sedm roků, proto se na ně domácí patřičně připravili. Sraz hodinu po poledni, sestava nijak extra početná avšak na „koňarov“ by s přehledem stačila. Na nádraží bylo pár jednotlivců, ale nic se nedělo, tak se po menší demolici podniku, ve kterém jsme seděli, přesouváme na stadion.
V domácím sektoru se konečně schází kvalitní počet, odhadem asi 250 fans. Domácí se připravili velice kvalitně po ultras stránce.

Před zápasem se jeden z košických pohybuje před sektorem s velkou vlajkou na mávání, na které je zobrazen keltský křiž. Po asi deseti minutách jej napadá desítka fízlů a odvádějí jej i s vlajkou. Asi deset domácích se vydává za nimi, strhne se slovní potyčka, zadržený jim utíká, ale vlajka zůstává. Později zabavují i obouruč vlajku, kde je přeškrtnutý fízl. V tom přicházejí „kukláči“ a všichni jsou vyvedeni, vzápětí se vrací další bránou. Vrací se i zadržený, po chvíli jej odchytí pět zakuklených bastardů a odtáhnou ho pryč.

Při nástupu hráčů se v sektoru objevuje sektorovka „Cassovia forever", množství obouruč vlajek a velkých vlajek na mávání. Super pohled. Před dvanácti tisícovou (!!!) kulisou se rozehraje zápas a domácí pějí jeden chorál za druhým. Taková atmosféra byla v Košicích naposledy při zápase se Spartakem Moskva. Vedení se brzy ujímají hosté z Prešova a většina stadionu je pořádně zaskočená. Přesto však kvalitní support vytrvává.

Po přestávce domácí přidávají osm červených ohňů, které díky zatažené obloze daly pěkný efekt. Hned na to domácí hráči vyrovnávají a ze sektoru vybíhá na plochu před sektor asi třicet chuligánů. Je zde však třicet fízlů a hned přicházejí i „kukláči“, proto se fans přesouvají zpět. Za deset minut se stav mění na 2:1 a celá situace před sektorem domácích se opět opakuje. Krátce na to, přeskakuje jeden z chuligánů plot a s velkou vlajkou na mávání pobíhá před sektorem. Po asi dvou minutách jej zápasnickým hmatem dostává asi šest zelených. Domácí se hromadně přesunují k místu incidentu a hned zasahují „kukláči“. Další z košických přeskakuje plot a snaží se zadrženého stáhnout zpět, neúspěšně. Vypadne mu přitom z kapsy mobil, který ze země bere jeden ze zakuklených bastardů a odchází pryč. Dva si pro mobil jdou přímo mezi „kukláče“ a už se do konce zápasu nevrací (nepochopitelně jsou zadrženi).

Před koncem se před sektor postaví asi čtyřicet policajtů, dvacet „kukláčů“ a pořadatelé, kteří mají zabránit vniknutí na plochu, dokud ji neopustí hráči Prešova a rozhodčí. Celé hlediště tak vbíhá na plochu, pouze skalní jsou pod dohledem „státní moci“. Za dvě minuty zjišťují, že hřiště je plné lidí, tak pouštějí i chuligány. Po oslavách na trávníku, kde se odpalují další ohně, se radikální příznivci vracejí do sektoru a skládají vlajky. Je asi 25 (!!!) minut po zápase a do sektoru nabíhají „kukláči“ a mlátí každého, kdo přijde pod ruce. Důvod není jasný dodnes.
Celkově jsou během zápasu zatčeni čtyři fans (jedno obvinění z propagace, tři z napadení veřejného činitele). Několik dalších má po těle památky od zákroků „kukláčů“ a díky zlodějské policii přicházejí o dvě vlajky.