Na utkání, které již mohlo rozhodnout o našem postupu do první ligy se nás sešlo na šedesát kvalitních lidí. Z hospody dorážíme ve třiceti kolem desáté minuty a hned se pouštíme do kvalitního fandění, což nám vydrží celý zápas. Obzvlášť dobrý je chorál „Dynamo", převzatý od chuligánů Dinama Zagreb, který zpíváme bez přerušení asi deset minut. To vše okořeňujeme dvěma vlajkami na tyčích a jednou parádní dýmovnicí, která zamořuje půl stadionu. I my jsme kvalitně přidušeni.
Po závěrečném hvizdu skáčeme na hrací plochu a tam děláme různé stupidity a blbneme s hráči.

Pří cestě ze stadionu zastavíme dopravu, to se nelíbí dopravákovi, který nám něco mele. Letí po něm závora z vjezdu do nemocnice a další předměty. Volá posily, a tak nás po chvílí nahání několik policejních aut. Pár lidí sice chytili, ale vše je v klidu. Poté se již rozcházíme do hospod. Asi deseti členná skupina se ještě střetne s Vietnamci, kteří svůj stánek brání pomocí palic a mačet. Dva naši jsou zraněni a jeden je s podezřením na zlomeninu ruky převezen do nemocnice. Celkem kvalitní den. Hurá do první ligy!autor: Kolektiv BGB '99 (České Budějovice)


převzato z Football Factory č.16


Pro zájemce: jednotlivá čísla FOOTBALL FACTORY v tištěné podobě lze stále pořídit za zvýhodněnou cenu. Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Additional information