Reportáž z toho zápasu začnu úpkně někde jinde. O tom, jak zlí sparťanští hooligans napadli cestou z Jablonce vyčerpané, nezkorumpované a čestné sportovce, jste si asi všichni přečetli. Když se k tomu na několika zápasech přidalo skandování proti vedení, tak začalo v okolí kanceláří našich pohlavárů Pelty a Košťála cosi podivně zapáchat. Výsledkem byla škála jednání, jejichž výsledkem byly mimo jiné dva busy vypravené do Starého Města zdarma. Jak již bylo zmíněno zdarma, takže se sešla pěkná chátra. Styl návštěvy motorestů a čerpacích stanic nebudu popisovat, protože není v souladu se zákonem.

Na stadionu otce a syna se nás schází na 150, z toho je 98% namol. Fotbal nikoho nezajímal, protože bylo jasné, že titul koupila Preciosa libereckým. Naši bafuňáři tentokrát začali s podplácením dost pozdě -stihli cáknout akorát Žižkov, Synot, Slavii, ... Ať žije fotbal, čistý sport a stop chuligánství, které vyhání slušného diváka ze sedadel!

Na úvod odpalujeme nějaký ten oheň. Poté jsou ze sektoru vytlačeni nezvaní hosté a dějí se věci, o kterých se dopodrobna nebudu rozepisovat, protože ruka zákona by mohla být opět neoblomná. Snad jen jedno - stálo to za to! Po odjezdu ještě plánujeme návštěvu Špilberku, ale přítomná pražská kripo tvrdí, že ten je v rekonstrukci, a tak po nákupu na několika benzínkách dorážíme domů. Kluci ze South parku se ještě ve Zlíně střetli s místními baníkovci a pokud vím, tak i tam šlo vítězství na naše konto.


autor: BDzL - O (Sparta Praha)


převzato z Football Factory č.16


Pro zájemce: jednotlivá čísla FOOTBALL FACTORY v tištěné podobě lze stále pořídit za zvýhodněnou cenu. Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Additional information