Do Prahy na tento velice atraktivní zápas vyráží z Brüxu šest Vandalů. Vyjíždíme kolem druhé hodiny meziměstským autobusem. Cesta je ve znamení spánku, alespoň na mé straně. Konečně dojedeme do naší krásné Prahy. Dva Vandalové jdou koupit lupeny a my míříme do hospody. Zanedlouho dostáváme zprávu od Vandalů, co šli pro lístky, že už nejsou. Nálada se malinko pokazila, a tak domlouváme, co bude dál. Nakonec voláme libereckým, že nemáme lupeny, jestli oni mají všechny. Odpověď není moc jasná, ale dává nám naději, že se na stadion dostaneme.

Mezi tím než přijedou liberečtí, tak sedíme v hospodě. Tam lítá jedno pivo za druhým, zanedlouho většina z nás má opět dobrou náladu. Leva, jak se již stává tradicí, bere dvě auťíčka pro svého synka a opouštíme hospodu. Jdeme ulovit nějaké trofeje. To se nám daří hned po výstupu z metra. Je jich asi šest, docela i ranaři ale jsme lepší. Jeden z nich je rozsekaný a bez šály, zbytek dostal jen pár ran a kopanců. Po Praze se rozhoukají pokémonští angličáčci, a tak vyčistíme místo. Jdeme na Letnou s tím, že ještě někoho potkáme, ale už nic. U Letné nám liberečský hází lupeny a my procházíme bez menších problémů. Na stadionu je asi šedesát chuligánů, mezi nimi i pár Poláků. S námi tam přijel ještě jeden tajný agent, kterého tímto zdravím. Na stadionu je super nálada, hlavně když Rosický s Kollerem nic nepředvádějí, sice se tam našli dva prudiči, ale dělali jen machry, když stáli mezi smečkou pokémonů. Jinak se nic neděje.
Končí zápas, my vyrážíme na hlavák a razíme směr Brux. Chtěl bych pozdravit liberecké a poděkovat jim za super výjezd. Děkuji také našemu agentovi. Mějte se fajn A. C. A. B.


autor: Leva a Malis/Brux Vandals (Most)

 

převzato z Football Factory č.15


Pro zájemce: jednotlivá čísla FOOTBALL FACTORY v tištěné podobě lze stále pořídit za zvýhodněnou cenu. Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Additional information