Z POHLEDU OLOMOUČÁKA:
Na středeční pohárové utkání si dáváme sraz v jedné útulné hospičce, kde se schází asi třicet chuligánů (hlavně Mája hools gang). Asi půl hodiny před zápasem vyrážíme a u stadionu narážíme na skupinku asi sedmi chacharů bez psů. V pření části šli mladí čmeláci a pouze na ně řvou, a tak všechno musí řešit až starší z nás. Rázem mladí ožili a chachaři inkasují, co se do nich vleze. Získáváme šálu a jednomu přičmoudlému chacharovi nasazujeme francouzské brýle. Po chvilce jsme minuli další skupinku v parku, která prý ořezávala větve.


Kousek od stadionu se pokouší o odvetu skupina asi dvaceti chacharů, ale čerti jsou nablízku a v našich řadách opět pár mláďat couvne (to bylo naposledy). Náš support je oproti ostravskému mizerný. Pouze zapálení orlovské vlajky zaujalo nejen nás, ale i čerty, kteří se na nás řítí jak zběsilí. Zadupali ji, zahrozili a poslušně v šiku zase odešli.
Po zápase se distancujeme od nějakých šarvátek přes čerty a domlouváme bitku v jednom parku. Na místě střetu se nás schází třicet v kvalitní sestavě, ale všechno krachuje protože čerti nás vyhmátli a auty odhánějí chachary pryč. S pláčem odcházíme do hospody a nasraně nadáváme na bastarda, který nám to zkazil. Ať žije Koudill!

autor: Danny/HHZ (Sigma Olomouc)


Z POHLEDU CHACHARA:
Na tento středeční pohárový výjezd se více než polovina chacharů vydává auty. Podle toho to také vypadá a opět se ukazuje natvrdlost některých jednotlivců, kteří si po Olomouci chodí jako páni se šálami přehozenými kolem krku. Díky tomuto chování dostává nejprve šest ostravských a poté v poločase další dva. Olomoučtí tak ulovili minimálně tři šály.
Nějaké drobné zisky jsou i na straně hostů, kteří ve dvaceti lidech narážejí u stadionu na asi třicet olomouckých. Část olomouckých raději vyklízí pozice, ale ke střetu vůbec nedochází a oba tábory včas odděluje policie.
Baníku v sektoru fandí 153 chacharů. V první půli to sice za moc nestojí, ale po přestávce jednoznačně přeřvávají celý stadion a ve výborném supportu vytrvávají až do poslední vítězné penalty. V olomouckém sektoru zaujme spálení vlaky HC Orlová (vybojována na hokeji), kterou okamžitě nabíhá hasit policie.
Po oslavě postupu se na 25 chacharů trhá a čeká v domluveném parku na příchod olomouckých, se kterými měli v plánu utkání ještě podrobně rozebrat. Ti sice přicházejí v počtu přibližně třiceti hools, ale zároveň mají v patách „strážce pořádku", takže se vše rozpouští. Policisté se ještě snaží o identifikaci některých účastníků pikniku, ale daří se jim to jen ve dvou případech.

 

autor: Č.N.L from U.R.N. (Baník Ostrava)převzato z Football Factory č.15


Pro zájemce: jednotlivá čísla FOOTBALL FACTORY v tištěné podobě lze stále pořídit za zvýhodněnou cenu. Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Additional information

banner