Z POHLEDU HRADEČÁKA:
Na tento zápas jsme se dost těšili a taky se nás proto sešlo dost. Jeli jsme třemi autobusy v počtu sto deset lidí. Jeden autobus byl vyhrazen pro hooligans a dalších dvacet kusů dobytka jelo v druhém, poloprázdném busu. Cestou jsme zastavili ve Svitavách, kde se dokoupil alkohol, paličky na maso, vývrtky a třicet vajec.
Hned po příjezdu na stadion, jsme poblíž stojící opavské zasypali vším možným, hlavně vejci. Pak jsme se rozhodli, že provalíme bránu vedle sektoru a napadneme domácí. Brána málem lehla, ale v dalším řádění nám zabránili benga. Opavští celý zápas stáli poblíž, ale neudělali naprosto nic. Akorát hrdé ukazovali polské sály, v domnění, že se posereme.


Po zápase nás benga nahnali do autobusu. Když jsme viděli, že nějaké z nás zatýkají, vyrazili jsme okna u dveří a přes obušky vyběhli ven. Kousek od nás přicházelo pár domácích, takže jsme udělali náběh. Znovu čerti, ale opavští stáli na místě a čuměli. Po odjezdu jsme asi po sto metrech udělali další výběh z autobusu, ale aktivita opavských byla opět nulová.
Cesta probíhala v pohodě, až na Šternberk, kde nás benga zastavili a kecali něco o Benzině. Nudili jsme se, takže došlo k zapálení několika předmětů a popelnice. K našemu údivu, během chvilky přijela požárnická Tatra. Asi za padesát minut nás policie pustila a konečné jsme mohli vyrazit domů.

autor: Crime boys - ředitel (Hradec Králové)


převzato z Football Factory č.15


Pro zájemce: jednotlivá čísla FOOTBALL FACTORY v tištěné podobě lze stále pořídit za zvýhodněnou cenu. Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Additional information

banner