close(x)

Do Žiaru nás vyrazilo šedesát autobusem plus někteří auty. Po příjezdu se usazujeme v šenku, začali jsme hulákat, rozbily se nějaké sklenice, a tak přišli dva místní fízli udělat pořádek. Na jejich hlavách a autě se rozbilo ještě více skla, tak naskočili do auta a dali pokoj.
Na stadionu se nás sešlo tak sto. Přes přestávku jsme šli na pivo, najednou se objevilo asi dvacet vyholených týpků. V domnění, že to jsou domácí, jsme vyrazili proti nim. Když jsme zjistili, že jsou z Košic (jeli na Slovan), naše snaha se zdvojnásobila. Všemu však zabránila policie. Košičtí nejevili moc velký zájem bít se. Nechápu proč tam potom přišli. Pak přišli kukláči a byl pokoj.

Při zpáteční cestě nás kontaktovali Nitrané, že jsou s košickými a chtějí dohodnout bitku. Dohodli jsme se na benzínce, kde jsme čekali půl hodiny. Nitráci zase čekali na jiné pumpě. Potom náš řidič, který chtěl utéct, zavolal fízly. Ti přijeli a poté i zavolali posily. Nastaly zmatky i z naší strany a proto jsme odjeli pryč. Řidiči jsme se pěkně odvděčili.

autor: Chuligán z R.B.W. (Spartak Trnava)


převzato z Football Factory č.14


Pro zájemce: jednotlivá čísla FOOTBALL FACTORY v tištěné podobě lze stále pořídit za zvýhodněnou cenu. Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Additional information