Toto utkání „cosi" slibovalo, ale ...! Vyjádřím se v rozsáhlejších bodech. protože ve mně zápas zanechal velice intenzívni dojmy, které však nemají co do činěni s „negativními" fotbalovými jevy.
1. Čtyři dny před utkáním jsme s bratrem pozváni (spíše uneseni) na kriminálku. Jsou nám dány lekce slušného chování a oznámeny důsledky nedodržení. Díky!!!
2. Bratr zůstává u výslechu za incident s vlajkou při zápase Neratovice - Most. Vlastní klub na něj podal žalobu a soudní cestou chce vymáhat pokutu 50.000 Kč!!!


3. V pátek přijíždí šest „Treathmenů" a dvě dívky a společně slavíme narozeniny jednoho z nich po celý víkend.
4. V den utkání se po příchodu na stadion, kam vcházíme zadarmo, ihned pobliju a to ze dvou věcí. Z alkoholu, a co je důležitější, z počtu pokémonů! Je jich zde okolo devadesáti a to v sestavě - 60 SPJ - PČR, 20 PČR a MěP, 10 Securitas. Ti vzápětí, když mají v zádech „armádní baterii", dělají kingy. Nechtějí nás nechat vyvěsit zlínskou vlajku „South Slopes Ultras". Trošku se postrkáme.
5. Plzeňáci - 0, ale nebudu je plísnit. Zajisté by se stali terčem policejní zlovůle jako my. Nás je dvanáct (6 Neratovice + 6 Zlín), zbytek nedošel, protože věděli o tom, že plzeňští nedorazí a také o policejní akci. Na stadionu vydržíme dvacet minut, pak balíme!!!
6. Pokračuje pařba a já se zamiloval!
7. Z místního tisku se dozvídáme, že šlo o největší policejní akci na Neratovicku.
8. Smrt vedení klubu Spolana Neratovice!
9. A.C.A.B.!


autor: M - Eric Cartmen (Nera hools)


převzato z Football Factory č.14

Pro zájemce: jednotlivá čísla FOOTBALL FACTORY v tištěné podobě lze stále pořídit za zvýhodněnou cenu. Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 

Additional information