Tento zápas měl být vyvrcholením celého roku. Bohužel KSG (návštěva Arky Gdynia), ani Slavie (návštěva a velmi nebezpečný super výjezd do Jablonce) naše prosby nevyslyšeli.
Sigma Olomouc — naše největší nenávist, přesto tento výjezd sliboval pouze nechutné policejní manévry. Možným vzrušením se tak jevilo pouze možné setkání s fans Baníku, který hrál na Spartě. První naše zprávy hovoří o asi deseti Chacharech na pražském hlaváku. Vyrážíme a skutečně v hale spatřujeme podezřelou skupinu. Zaráží nás, že nic nepodnikají. Atakujeme je a k našemu překvapení nedochází k žádné bitce. Většina jich bezhlavě prchá a dva nebo tři nebožáci končí na zemi. V tu chvíli se také vysvětluje jejich nečinnost. Nejedná se totiž o Ostravany, ale o vyhlášené hool's z Plzně.


Poté již opouštíme Prahu a v Pardubicích se k nám přidávají naši místní přátelé. Bohužel získáváme také policejní doprovod, kterého se již nezbavíme. Po posezení v restauraci v Zábřehu vyrážíme směr Olomouc. Zde nás čeká silná policejní eskorta a i poslední optimisté vědí, že není šance ke střetu. Na zápase nuda, jen vzájemné slovní přestřelky a urážky. Po zápase totéž, Sigma nemá šanci na útok. Poté již následuje jen naštěstí bezplatná cesta do Prahy, po které se v Pardubicích loučíme s našimi zřejmě jedinými přáteli.
Někdo od výjezdu do Olomouce čekal mnohem více, ale většina pochopila, že více dělat nešlo. Snad se střetneme jindy. Celkem nás v sektoru bylo 45, z toho osm pardubických (kterým za podporu moc děkujeme) a jeden chuligán Slavie.


Autor: Berserk (Bohemians)


převzato z Football Factory č.12
 
Pro zájemce: jednotlivá čísla FOOTBALL FACTORY v tištěné podobě lze stále pořídit za zvýhodněnou cenu. Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Additional information