FF12Z pohledu Plzeňáka:

Sraz máme v jedné hospodě v jednu po poledni a po chvíli je tu plzeňská kriminálka. Od té chvíle před hospodou hlídkovaly dva tranzity bengů. Asi se museli pěkné nudit, když jen tak čtyři hodiny stáli před hospodou a my si pěkně popíjeli.
Asi půl hodiny před začátkem zápasu vyrážíme ve čtyřiceti lidech. Po cestě jsme všichni zkontrolováni a za policejní buzerace můžeme pokračovat na stadion, kam přicházíme chvíli po začátku. Viktoria zrovna střílí gól a my se z něj radujeme pod tribunou.

V sektoru se schází na 300 lidí, ale skutečný kotel čítá tak 100 hlav, zbytek tvoří fotříci a děti. Po celý zápas se suprově fandilo a nechyběly ani stupidity včetně dementózy a čurákové princezny. O přestávce proběhla menší potyčka pod tribunou u stánku s občerstvením, kterou ukončila policie. Nikoho ani nezatýkají.
Po přestávce se zešeřilo, a tak jsme se věnovali zapalování prskavek, římských svící, fontán, pochodní a další pyrotechniky. Z tribuny to prý vypadalo skvěle. Sparťané, kterých bylo v sektoru tak 200 - 250, se prezentovali také pyrotechnikou, ale z našeho sektoru toho nebylo moc vidět.
Po závěrečném hvizdu někdo přišel s tím, že je domluvena bitka 15 na 15, ze které nakonec kvůli všude přítomné policii, která nám nedala pokoj ani ve městě, sešlo. Odcházíme tedy do hospody.


Autor: Zdeněk (Pilsen fans - Radikálové Plzeň)

 

převzato z Football Factory č.12
 

Pro zájemce: jednotlivá čísla FOOTBALL FACTORY v tištěné podobě lze stále pořídit za zvýhodněnou cenu. Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Additional information