Z pohledu Chachara:
Na den oslav 82. výročí vzniku republiky si na skvělých 20 hodin naplánoval nový televizní kanál Sport 1 přenos z nedávno ještě po všech směrech atraktivního střetnutí. Momentálně však padla díky výkonům domácích hráčů a ostravské policie jak atraktivita sportovní, tak i chuligánská. Když k tomu připočteme ještě bojkot domácího kotle, nedalo se čekat téměř nic. Pro domácí fans začal zápas na jejich tradiční základně, opět tradičně obklíčené zákonem. Ten poprvé zasáhl hned po vystoupení z auta jednoho jihomoravského fana FCB, který má za své delikty zákaz vstupu do Ostravy. Přibývá mu tím i paragraf „Maření výkonu úředního rozhodnutí“. Hospoda se slušně zaplnila.

Před zápasem je vidět nad radnici velký ohňostroj na počest již zmiňovaného svátku, čímž domácí problémy s pyrotechnikou ještě více zamrzely. Pražanů dorazilo 70 - 80, vyvěsili tři menší vlajky a v jejich rukou se na čas objevil i výstižný a více smyslný transparent „Vaše bída = Naše radost“. Ve svém sektoru měli několik konfliktů s vymetenou ostravskou policií. Po jednom z gólů to dokonce vypadalo na jejich další předčasný odjezd.

Chachaři i přes atraktivitu duelu dokázali s menšími problémy zajistit prázdný sektor.

Nejhůře se to vysvětlovalo části polské výpravy. Těch na zápas zavítalo na 40, z Trnavy 15. Domácí hráči podali tradiční výkon, který fans odjeli zapít zpět na akci do Poruby. Sparťané byli odvedeni policií a hurá do Prahy. Nudný zápas, blížíme se ke stylu NHL. Zaveďte Popcorn.

Autor: Č.N.L. from U.R.N. (Baník)

převzato z Football Factory č.10

Pro zájemce: jednotlivá čísla FOOTBALL FACTORY v tištěné podobě lze stále pořídit za zvýhodněnou cenu. Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Additional information