Z pohledu Bohemáka:
V podzimní části ligy se olomoučtí velmi zlepšili a na výjezdu na Bohemku to jednoznačně potvrdili. My se společně s hools Slavie scházíme v jejich restauraci. Dohromady je nás cca 30, ale skupina osmi kvalitních lidí odjíždí do Wroctavi na zápas Gorniku. Hodinu před zápasem nás kontaktuje Sigma, že jsou v Praze a ať přijdeme klidně v padesáti!!! Tolik nás samozřejmě není, ale, jak se ukázalo později, olomouckých ano. Nejprve vybíjejí restauraci "U Pepíčků", kam sice již několik let nechodíme, ale jednoho od nás, který je náhodou uvnitř, posílají do nemocnice. Poté již asistuje policie. Přesto se pokoušíme zaatakovat Sigmu, ale dnes jsou opravdu lepší. Škoda, že nezůstali na stadioně. Údajně nesnesli policejní perzekuce. V průběhu zápasu se odhodláme k zoufalé akci a telefonem se snažíme domluvit férovku, ale Sigma je již údajně kdesi u Úval.

Není lehké přiznat prohru, ale tentokrát nás olomoučtí porazili. I přesto, že ke střetu hlavních skupin vlastně nedošlo.

Autor: Berserk (Bohemians)

PS: Nic nekončí, navždy proti Vám!! Berserk forever.


Z pohledu Olomoučáka:
Tento výjezd plánujeme již dlouho dopředu. K naší nelibosti se utkání hraje v pátek před televizními kamerami. Jedná se však o největší nepřátele, kteří se navíc posílili o hools Slavie a polského Górniku Walbrzych. Schází se nás něco okolo 50. Většina je vysazena už v Zábřehu kvůli lístkům. Několik jedinců však pokračuje dál. Zbytek se přesouvá do nedaleké hospody. Tam se domlouváme na společné jízdence. Poté již cesta probíhá o.k. V Pardubicích není po domácích Tornádech ani stopy (jeli raději chlastat do Polska?). V Kolíně přistupuje zbytek našich + Brüx Vandals. Zde bych chtěl dodat, že se jednalo jen o účelové spojení, jelikož mostečtí nesnáší klokany.

Na hlaváku nikde nikdo, tak proháníme alespoň místní asociály. Poté se vydáváme směr Vršovice, cestou kontaktujeme klokany. Po příjezdu na vršovické nádraží také nic a my pokračujeme dál. Atakujeme hospodu U Soudků, tam však sedí jen jeden slovenský kamarád, který mapuje hools scénu. Po chvíli se přesunujeme. Najednou se všichni rozbíhají a je slyšet řinkot skla. V hospodě U Pepíčka je atakováno 7 levicových bohemáků. Jeden z nich proskakuje oknem a přivolává policii. Ta po chvíli vše řeší. Najednou je na rohu zpozorována trojkoalice. Na nic nečekáme, rozbíháme se. Vršovičtí chvíli tupě civí, potom většina z nich prchá jak o život. Nám se staví do cesty asi šest odvážlivců. Probíhá nerovnocenný souboj a většina z nich končí na zemi. Poté vše řeší policie. V tu chvíli se vrací i rychlonozí slávisté - že, Niku? Vzápětí nás čerti ženou do sektoru.

Tam probíhá zatýkání na základě videozáznamu. Na stanici končí šest sigmáků a zbytek skupiny odjíždí na nádraží a poté domů. Zatčená skupina odjíždí v poklidu po zápase. Na závěr bych chtěl dodat, že vše končí našim vítězstvím a jenom si potvrzujeme, že slávisti bez družebních přátel jsou úplné sračky. Ještě by mě zajímalo, kde byl zbytek Berserku. Asi v posilovně.

Autor: Tom - NS Commando 88 (Sigma)

převzato z Football Factory č.10

Pro zájemce: jednotlivá čísla FOOTBALL FACTORY v tištěné podobě lze stále pořídit za zvýhodněnou cenu. Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Additional information