Z pohledu Budějovičáka:
Naše oblíbená televize vybrala na pátek další ze svých atraktivních duelů. Pro nás tedy soupeř žádný, ale i přesto jsme se chtěli předvést a vytvořit nějakou choreo akci.
Zápas začal v 16:30, ale naše soustředění začíná samozřejmě dříve. Na stadionu se nás schází asi 35 hlav. Věšíme vlajky a fandíme. Na jednou se u nás v kotli ocitnul míč. Hra stojí a my si míč přehazujeme v kotli. Nakonec jej vracíme, i když prudkým hodem do Markovy hlavy (Marek - hráč SK ČB). Pak už na řadu přichází první dýmovnice. Je červená a velice kvalitní. Na hřiště létají konfety a nějaké kartóny. Hra je opět přerušena. Začínají první střety s ochrankou a vše pokračuje až do konce poločasu. Ve druhé půli vypouštíme opět dým. Ten zapadl do kanálku, který vede okolo hřiště.
Bylo komické sledovat ochranku jak skoro udušená tahá dým ven. Nepodařilo se jim to a dým zamořuje okolí a poté celou půlku hřiště. Dále létají další konfety, obří prskavky a opět je přerušeno. Ke konci zápasu je skoro inzultován jeden z hráčů hostí. Po závěrečném hvizdu skáčou někteří na hřiště a začíná boj s ochrankou. Létají koše a vše, co je po ruce. Na statku není jediný policajt. Někteří z ochranky jsou už na konci svých sil a dostávají co proto. Zbití jak psi se dávají na ústup a jdou k bráně pro posily. Jdeme za nimi a očekává se řež. Cestou lítají i židle! Kde se tu vzaly? Nastává další boj. Schytáme pár ran, ale jednoznačně vítězíme. Náš celoroční sen se naplnil, stereoiďáci dostali přes tlamu.

Radost však brzy opadá, přijíždějí čerti. Všech 25 lidí je zadrženo. Klademe odpor, ale bez výsledku. Je nám zabavena i vlajka Budweis hools a jedna menší. Po propuštění jdeme vše zapít. Super zápas, v televizi toho bylo taky dost vidět. Bohužel tímto zápasem pro nás začaly krušné chvíle. Od trestního oznámení podaného ředitelem klubu na nás, až po nechutné policejní akce vůči nám. Klub pak za přerušování zápasu dostal od svazu pokutu 20 000 Kč.

Autor: Gomez (České Budějovice)

převzato z Football Factory č.10

Pro zájemce: jednotlivá čísla FOOTBALL FACTORY v tištěné podobě lze stále pořídit za zvýhodněnou cenu. Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Additional information