Z pohledu Plzeňáka:
U připraveného autobusu se nás schází jen 17 a to ještě před odjezdem začaly dohady, zda má vůbec cenu v tomto počtu vyrazit. Dva to vzdávají a jdou raději na hokej Plzeň - Slavia. My, nasráni na ty dva, odjíždíme v 15 lidech. Holt každý si připlatíme nějakou tu pětku navíc. Po cestě konzumujeme a na jedné benzině platil Pepa Bednář. Před Prahou se ozývají sparťani, kde jsme, že na nás čekali. Na Letnou vcházíme v 15. minutě a Viktorka již prohrává 2:0. V sektoru se nás schází 20. Vlajky vyvěšujeme na Kamilovou počest obráceně. Viktorka podala výkon jaký podala a podle toho vypadalo i naše fandění. Skládalo se většinou ze stupidit. Nejúspěšnější byla opět dementóza a Čuráková princezna.

Po zápase jdeme k autobusu, který čeká pod sektorem domácích. Je tu skupina domácích, ale neútočí, bengů je zde moc. Na křižovatce u stanice Hradčanská na nás při čekání na zelenou útočí kameny a flaškami na 40 sparťanů. Jedno okno rozbili. Útok ven v tomhle počtu neměl smysl a řidič stejně nechtěl otevřít. Cestou domů to trochu foukalo a na benzinách se opět ukázal Pepa Bednář.

Autor: Zdeněk (Pilsen fans)

převzato z Football Factory č.10

Pro zájemce: jednotlivá čísla FOOTBALL FACTORY v tištěné podobě lze stále pořídit za zvýhodněnou cenu. Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Additional information