Z pohledu Sparťana:
Výjezd jako vždy začínáme nákupem lihovin. Cesta do Kolína probíhá na Evžena Kvíčalu (brácha Jirky Lály), takže v pohodě. Zápas nic moc, pivo hnusný, párky studený, jediné potěšení nám připravila Spartička. Po skončení zápasu, se za doprovodu policie vydáváme na nádraží, kde se věnujeme obtěžování zaměstnanců ČD. Po hodinovém zpoždění nastupujeme do IC a vydáváme se domů. Naši poklidnou cestu vyruší nějaký blázen požadující něco jako lístek, vše opět řeší Evžen Kvíčala, který za cca 30 lidí podplácí průvodčího (stálo ho to 250 korun). Poté už toho pána nezahlédneme, a tak do Prahy dojíždíme okolo 9 hodiny.

Po pochodu halou se část odebírá do metra a zbytek jede do naší nové hospůdky. Čekáme na tramvaj u Naděje. "Co je vy kurvy, do nich" ozvalo se a z křoví vyběhla skupina min. 20 členů slávisticko-klokaní koalice (dle jejich informací jich bylo 12, což vzhledem k tomu, že jsme napočítali nejméně 14 známých obličejů, není dost přesné číslo). Po počátečním překvapení vyrážíme okamžitě do protiútoku, proběhlo několik férovek (většina ve prospěch sparťanů), nebudu popisovat průběhy jednotlivých férovek, ale již po několikáté slávisti (a další s nimi spříznění spolubojovníci) nedokázali využít svých výhod (poloha útočníků, počet, moment překvapení) a opět prohráli. Nebylo to určitě naposledy.

PS: Dle našich informací na nás koalice čekala cca hodinu poté, co jsme se rozdělili. Napadli naši skupinu (v tu chvíli čítající 10 osob). Jako jediné plus bych ocenil. že na nás alespoň čekali.

Autor: Převzato ze zinu Pirát

Vyšlo ve Football Factory č.9

Pro zájemce: jednotlivá čísla FOOTBALL FACTORY v tištěné podobě lze stále pořídit za zvýhodněnou cenu. Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Additional information