Z pohledu Zlíňáka:
Tomuto utkání jsme nevěnovali nějak velkou pozornost. Ale asi 20 vesanů v hostujícím sektoru nás donutilo něco podniknout. A tak se po poločase vydáváme na jejich vlajky. Jednu vlajku měli na plotě a dvě v sektoru. Přicházíme k sektoru a ihned útočíme na vlajku Fan-club Baník Ratíškovice. Když už visí na kousku, útočí na nás čerti, a tak stíháme sebrat pouze jednu šachovnicovou. Při útěku mého komplice čerti chytají, ale já jim utíkám ven ze stadionu a mizím pryč. Komplici vlajku seberou a vrací vesanům, kteří jim děkují. Poté ho odvádí kolem jejich sektoru a ti na něj pořvávají, jak mu příště dají přes hubu. Do konce zápasu je ještě chceme napadnout, ale čerti jsou ve střehu a některé zapisují. Napadnout se je snažíme také po zápase při cestě na nádraží, ale opět bezvýsledně.

Všichni se znovu scházíme až na hokeji (Česká pojišťovna Cup). Původně máme v plánu chlastat v hospodě, ale dozvídáme se, že na stadionu je 8 Olomoučáků, z toho 4 Sigma hool's, a tak vyrážíme. Chceme je napadnout už na stadionu, ale je tam kriminálka, a tak dojednáváme férovku 4 na 4 (pouze fotbaloví hooligans). Jdeme před Sportovní halu a tam si to na plácku rozdáme. Bezprostředně po střetu je dohodnutá remíza, osobně si však myslím, že Hanáci měli navrch. Jdeme ještě na pivo a tím tenhle zajímavý den končí.

Autor: Hools Zlín

převzato z Football Factory č.9

Pro zájemce: jednotlivá čísla FOOTBALL FACTORY v tištěné podobě lze stále pořídit za zvýhodněnou cenu. Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Additional information