Bitka Košice (45) vs. Spartak Trnava (54). Vítězí Trnava.

Měření sil 11 Budweis na cca. 11 Berserk. Po dvou minutách kvalitního boje si vítězství připisují chlapci z Prahy. Při odchodu všichni z Budweisu zadrženi A.C.A.B.

Rok 2013. Domluvená grilovacka, starých kamarádů z předchozích zápasů obou táborů, cestou na zápas Most vs Žižkov. Beer hooligans D. D. D. vzali mladý na zkušenou. Nabízíme 15 bojovníků, Most pouze 5. V Teplicích k nám přistupuje do vlaku logistik manager Mostu a domlouvá se kdy a kde. V Bílině za nádražím nám ukážou krásnou rozkvetlou louku a tak se jdeme mazlit. Vítězství jde rychle na naší stranu. Zbytek na videu. Na straně Žižkova jeden mladej konci s prolomenou podocnici. Po grilování jdeme společně na pivo a později na zápas. D. D. D.

Přinášíme 4 historická videa, jak vypadal výjezd chacharů přesně před 15 lety. Z Ostravy tehdy vyjelo více jak 1200 lidí (+35 Trnava a 9 GKS). Zápas provázely vleklé potyčky jak před zápasem, tak i při zápase, a to s policií a ochrankou:

Dlouho jsme nemuseli přemýšlet, co by se hodilo na Silvestrovský večer. Starý raritní ČT dokument o českých hooligans (zejména Brnu a Baníku) z roku 1999 byl jasná volba:

Ještě v roce 2001 nebyla Liga Mistrů až takový skoro divadelní svátek, a byly k vidění různé věci. Na dnešní historické video jsme připravili výtržnosti z osmifinále skupiny B Ligy Mistrů, které proběhlo 13.3.2001 v Parku Princů. Do vlasů si vjeli fanoušci Paris SG a Galatasaray. Začátek utkání probíhal ještě normálně, choreografie a pyroshow ze strany domácích. Zanedlouho po druhém gólu v brance Galatasaraye začala na stadionu bitka mezi pařížskými a instanbulskými fans. Hojně se při ní využívaly tyče a části sedaček. Výsledkem bitky bylo cca. 50 zraněných. Hlavní rozhodčí Perreira nechal pokračovat ve hře. Poté však na hřiště vtrhli dva fanoušci Galatasaraye, kteří byli krátce nato odchyceni ochrankou a rozhodčí raději na necelou půlhodinu zápas přerušil. Potom bylo už vše v normálu a zápas se dohrál.
Klub PSG za to dostal tehdy rekordní pokutu 571 000 dolarů (později sníženou na 114tis. dolarů).

22.června 1986 proběhl památný zápas mezi Argentinou a Anglií ve čtvrtfinále Mistrovství světa.Hrálo se v Mexico City. Zápas se konal čtyři roky po válce o Falklandy, kde Argentina a Anglie mezi sebou bojovaly, a rivalita se přenesla i na hřiště.
V zápase padl jeden z nejznámějších a nejkontroverznějších gólů minulého století, a to gól Maradonovou "božskou" rukou. Díky němu zvítězila Argentina 2:1, a nakonec se stala Mistrem světa.
Tomuto čtvrtfinále přihlíželo 114 580 diváků, a na stadionu nebyla nouze o rvačky mezi fans Anglie a Argentiny, jak můžete vidět na videu:
 

Přinášíme historické video a fotografie z první bitky brněnských mladých hools seskupených v Cheeky Boys, kteří se utkali venku s mladými chuligány Sigmy. Psal se rok 2002 a staří chuligáni obou klubů se dohodli na férovce mládeže, aby tito mladí získali zkušenosti v bitce. Bitka byla domluvená do 18ti let ve formátu 20 na 20. Starší chuligáni Brna a Olomouce se v té době nervali díky dobré spolupráci v repre koalici, která byla zaměřená proti Baníku. V článku video, fotky a popis z brněnského fanzinu Eagle:

Zbrojovka Brno hraje v sobotu se Sigmou Olomouc zápas 10.kola GL. Jak to vypadalo na Andrově stadionu před 4 lety se můžete podívat na videu, kde od 2:00 začíná dvouminutová bitka chuligánů Brna s ochrankou, která je nucena ustupovat:

Historické video z potyček mezi oběma tábory a policií při finále poháru.

Historické video ze zápasu z roku 1997, kdy v derby mezi Polonií a Legií dochází ke konfliktu přimo v hostujícím sektoru, kdy následně policii vyhání chuligáni Legie dřevěnými latěmi.

30.března 2003 se ve Vratislavi odehrála jedna z největších a taky nejznámějších akcí v dějinách polského chuligánství. Narazily na sebe družební koalice chuligánů domácího Slasku, posílení o hools Lechie Gdaňsk a Wisly Krakow. Proti nim stála tzv. Triáda ve složení Arka Gdynia, Lech Poznaň a Cracovia Krakow, tehdy uznávaná jednička. Obě koalice na sebe narazily v centru Wroclawi na ulici Grabiszynskiej dlouho před začátkem utkání. Při bitce byly použity zbraně (kameny, basebalky, sekáčky, nože) a Triáda se musela dát na ústup. Výsledkem bylo, že fanoušek Arky Gdynia zvaný Mari přišel po bodnutí nožem o život. Několik fans skončilo v nemocnici a zatčeno bylo 229 chuligánů. Policie vytipovala útočníky díky nahrávce, kterou natočila jedna z osob bydlící v paneláku vedle ulice, na které se boj odehrál. Trestní oznámeni tehdy obdrželo 180 pseudofanoušků. Jeden chuligán z Wisly Krakow ze skupiny Sharks později dostal za zabití Mariho 10 let vězení.

Additional information