Zástupci Boixos Nois (radikální chuligánská skupina Barcelony) při včerejším zápase El Clasico proti Realu Madrid zapalují ve městě auta s Madridskou spz, když né na stadioně (většina BN má zákaz od klubu) tak v ulicích. 

Dívka z hlavního Ruska prezentující nejlepší ČeskoSlovenský chuligánský a ultras web. Tímto zakládáme novou rubriku dívka dne, kterou můžete obohatit svojema kouskama.

hooligans.cz na instagramuhttp://instagram.com/hooligans.cz

Partizan -Zvezda Telekom 15.06.2015

Video dne z derby zápasu v basketbalu, legendární fanoušek Partizánu Bělehrad Mišo Tumbas, známý svými excesy jak z hlediště, tak už i z hrací plochy se v tomto zápase vyznamenal a pozdravil jak se sluší a patří svého největšího městkého rivala Zvezdu, na to ihned reagují těžkooděnci a snaží se Miša "odstranit" z plochy, to se však nelíbí domácím grobarům, viz. video níže.

 

Švédsko: Při včerejším utkání Ligy Mistrů Malmö FF - Juventus FC skandoval celý stadion UEFA MAFIE:

Dnešní bitky na basketbalu mezi Levski Sofia a Partizanem Bělehrad:

Köln: Víc jak 5000 hooligans dnes (26.10.2014) protestovalo proti radikální formě islámu, která se v Německu neudržitelnou rychlostí rozšiřuje.

Setkání s názvem "Hooligans proti Salafistům" v katedrále v Kolíně nad Rýnem provázely problematické situace. Z jedné strany létaly kameny, plechovky, láhve a dělobuchy, z druhé strany byl vzduch sycen pepřovými spreji a vodou z vodních děl.
Z počátku klidná demonstrace se změnila. I když byla naplánovaná jako pokojná a apolitická, brzy tato představa vzala za své. Demonstranti křičeli hesla "frei, sozial und national" (svobodně, sociálně a nacionálně) a "Deutschland den Deutschen" (Německo pro Němce), na novináře a policii dopadaly kameny a láhve. Kameraman utrpěl tržnou ránu na hlavě.
Situace se vyhrotila a policie zasáhla s obušky a pepřovým sprejem proti demonstrantům. Po útocích na policii byla demonstrace oficiálně organizátory ukončena. To většina demonstrantů ignorovala a shromáždění se přesunulo na Breslauer Platz, kde v 17 hodin došlo k dalším střetům s policií a došlo i k převrácení policejního vozu.
Hooligans se snažili najít různé zadní cesty k protidemonstraci, kterou svolala německá Antifa.
Předběžný účet dnešního dne: zraněno 13 policajtů, jeden demonstrant a 6 zatčených.

Komunikace mezi radikálními fotbalovými fanoušky nebyla v minulosti tak snadná jako nyní. Bez mobilů a sociálních sítí bylo těžké oslovit celé velké kotle, kde se plno lidí neznalo. Brněnský kotel se překotně zvětšoval a za Lužánky v 90.letech chodily i desítky tisíc diváků. Kotel brněnského Boby měl i několik tisíc osob. I když spolu tvrdé jádro komunikovalo a scházelo se v hospodě, kde se domlouvaly výjezdy a další akce, na silného protivníka, jakým fans Sparty v 90.letech byli, se musel dělat pořádný nábor. A tak se v Brně několik dní před zápasem mezi Boby Brno a Spartou Praha objevovaly letáčky, které nabádaly fanoušky, aby přišli na chuligánskou akci.
Policie se tehdy o fanoušky příliš nezajímala, a tak se 5.března 1994 v 9 hodin ráno i díky tomuto letáčku sešlo okolo stovky domácích. Brněnské tehdy podpořili i družební fans Baníku Ostrava v čekání na vlak s fans Sparty.
Čekání u vlaku tehdy nedopadlo příliš slavně. Z vlaku vystoupilo cca 15 chuligánů Sparty, kteří rozbili lahve od piva a vrhli se na čekající dav, který zpanikařil a dal se na ústup. Po zformování a zjištění, že je Sparty jen 15 kusů proběhlo pronásledování a boj na největším brněnském náměstí, kde se do sebe obě znepřátelené skupiny pustily s čerstvě nakoupenými násadami na košťata. O této události pak v novinách vyšel článek s názvem "Nahánění Pražáků".

Před zápasem Roma - CSKA napadají domácí chuligáni pochod CSKA s nářadím (nože atd..), po střetu končí 12 rusů v nemocnici a jeden pobodán. Aktuálně na stadioně probíhají potyčky mezi hosty a sekuritkou u sektoru hostů a domácích

 

Choreografie ultras Legie Varšava namířená proti vedení UEFA 10 minut před začátkem utkání Evropské Ligy Legia - FK Aktobe (KAZ). Choreo říká, že na fotbale nezáleží, ale že jde o peníze, když šest je méně než jedna. Legia totiž porazila doma skotský Celtic Glasgow doma 4:1 a venku vyhrála 0:2, tedy celkově 6:1. Legie byla vyloučena hodinu před losováním dalšího kola Ligy Mistrů, když dostala trest za hráče, který nesměl nastoupit tři zápasy za červenou kartu. Hráč skutečně tři zápasy seděl, ale dva zápasy nebyl v soupisce, čímž se mu trest nesmazal. Obránce Bereszynski navíc nastoupil na poslední 4 minuty za jasného stavu celkově 6:1 pro Legii. Zajímavé je, že Celtic takto postoupil už v roce 2011, kdy vypadl Sion kvůli opět neoprávněnému hráči na hřišti.

Plochá dráha: Włókniarz - Unia, dva domácí chuligáni ve vestě "foto" strhávají dvě vlajky hostů „ Prostacy ’05 Ultra Brigade” a „Unia Tarnów”,

Po gólu Maria Goetzeho na 1:0 v utkání Německo - Ghana vběhl fanoušek na hřiště. Vše nasvědčuje tomu, že je polské národnosti a shání peníze na návrat domů. Je zajímavé, že stejný fanoušek vběhl na plochu i před rokem v Plánici při letech na lyžích po skoku Piotra Źyly. Po prvním gólu Němců zabrala televize fanouška, který vběhl na hrací plochu na stadionu ve Fortalezie. Muž měl na hrudi telefonní číslo a emailovou adresu. Režisér přenosu okamžitě změnil záběr, a policie a sekuritka pak tohoto fanouška odvedla. Internetem se šíří, že emailová adresa, kterou můžete vidět na jeho těle se skládá z nacistických zkratek. Na telefonní číslo se někteří novináři pokoušeli volat, ale nikdo to nebral. Podle posledních zjištění má být fanoušek, který skočil na hřiště Leszek Ludomír. Vypadá to, že zakoupil letenku pouze jedním směrem, a nyní shání peníze na návrat do Polska.

Video ze střetů ze stadionu mezi Baníkem Ostrava a Spartou, kdy byl zápas posunut cca. o 20 minut. a musela zasahovat policie s P-1.

Additional information