V posledním vydání To My Kibice v roce 2017 na vás čekají foto-reportáže z nejen fotbalových zápasů polské ligy jako třeba derby Slasku Wroclaw se Zaglebie Lubin, Legia Warszawa x Górnik Zabrze, Wisla Kraków x Sandecja Nowy Sacz, Zaglebie Sosnowiec x Ruch Chorzów, GKS Tychy x Zaglebie Sosnowiec, GKS Jastrzebie x ROW Rybnik, Gwardia Koszalin x LKS Lodz, Motor Lublin x KSZO Ostrowiec, Nysa Klodzko x Górnik Walbrzych aj.; ale i obsáhlý report z letošního Marszu Niepodleglosci.

Magazín To My Kibice Nr. 12 (195), prosinec 2017 je možné objednat na mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (více informací tamtéž) za:

 80 Kč (3 € - Slovensko) / 1 ks (+ doprava) nebo

70 Kč (2,50 € - Slovensko) / 1 ks při objednávce 5 a více kusů (+ doprava) nebo

70 Kč (2,50 € - Slovensko) / 1 ks při zřízení min. 1/2 ročního (6x TMK + 2x TMK Plus) předplatné (+doprava).

 

http://www.hooligans.cz/domains/hooligans.cz/index.php/multimedia/5405-to-my-kibice-tmk

 

http://tomykibice.pl/

>>> Už jste přemýšleli nad vánočním dárkem pro kámoše, kámošku, drahou polovičku nebo rodiče? Předplatné TMK na rok 2018 - ideální volba pro všechny :-)

V našlapaném listopadovém vydání To My Kibice na vás čekají reporty a fotky ze zápasů:

GKS Katowice – Ruch Chorzów

Slask Wroclaw – Wisla Kraków

Lech Poznań – Legia Warszawa

Górnik Zabrze – Piast Gliwice

Górnik Zabrze – Korona Kielce

Chrobry Glogów – Odra Opole

Ruch Chorzów – Raków Czestochowa

Radomiak Radom – LKS Lodź

Polonia Warszawa – Widzew Lodź

Górnik Konin – Elana Toruń

KSZO Ostrowiec – Stal Rzeszów

Igloopol Debica – Wisloka Debica

… a další skvělé zápasy, např. reprezentační utkání Arménie – Polsko aj.

Magazín To My Kibice Nr. 11 (194), listopad 2017 (84 stran) je možné objednat na mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (více informací tamtéž) za:

80 Kč (3 € - Slovensko) / 1 ks (+ doprava) nebo

70 Kč (2,50 € - Slovensko) / 1 ks při objednávce 5 a více kusů (+ doprava) nebo

70 Kč (2,50 € - Slovensko) / 1 ks při zřízení min. 1/2 ročního (6x TMK + 2x TMK Plus) předplatné (+doprava).

Srpnové To My Kibice je na světě! V aktuálním čísle TMK na vás čekají reporty z vystoupení polských klubů v Evropě – v předkolech Ligy mistrů se představila Legia Warszawa (utkání s finským IFK Mariehamnem a kazašským FK Astana) a v Evropské lize potom Lech Poznaň (zápasy s makedonským Pelisterem Bitola, norským FK Haugesund a holandským Utrechtem). Jagiellonia Bialystok se pak v EL utkala s gruzínským Dinamem Batumi a s FK Gabala z Ázerbájdžánu. O další očekávaný zápas se postaral loňský fenomén z Gdynie – Arka hrála s dánským FC Midtjylland.

Dále v srpnovém vydání nechybí pohled na první kola polských lig (kde především zápasy nováčka Ekstraklasy Sandecje Nowy Sacz s varšavskou Legiou a poznaňským Lechem měly výbornou kulisu, okořeněnou i nějakými těmi stadionovými atrakcemi) a první kola polského poháru, např. družební mač ROWu Rybnik s Górnikem Zabrze.

Vše uzavírá výjezdový žebříček jarní části sezóny 2016/2017, ohlédnutí se za letními fanouškovskými turnaji a obsáhlá story velmi populární, a v neposlední řadě kontroverzní, bandy z Ruchu Chorzów.

Magazín To My Kibice Nr. 8 (191), srpen 2017 (84 stran) je možné objednat na mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (více informací tamtéž) za:

80 Kč (3 € - Slovensko) / 1 ks (+ doprava) nebo

70 Kč (2,50 € - Slovensko) / 1 ks při objednávce 5 a více kusů (+ doprava) nebo

70 Kč (2,50 € - Slovensko) / 1 ks při zřízení min. 1/2 ročního (6x TMK + 2x TMK Plus) předplatné (+doprava).

Šestý díl těch nejpovedenějších fotbalových graffitů ze zahraničí. V článku se objevují grafiti z Chorvatska, Polska, Srbska, Řecka, Německa a dalších zemí. Do článku jsme zařadili také graffiti, které nám přišli na email (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., či na fb do zpráv, kam také můžete své práce posílat), více v článku.

Pátý díl tetování s fotbalovou tématikou z celé Evropy, nejvíce se tam vyskytují tetování z Polska, které jsou více kvalitní, nebo také z Ukrajiny, Polska, Maďarska, či Řecka, kdyby někdo chtěl také přispět do dalšího dílu svou kérkou, tak nám může zaslat na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na náš facebook do zpráv.

 

Červnové vydání magazínu To My Kibice je zde!  V tomto čísle se můžete těšit na obsáhlý report z finále polského poháru a dále na skvělé zápasy z vrcholící sezóny polské ligy: Legia – Lech, Cracovia – Ruch, Zaglebie Lubin – Slask. Nezapomíná se samozřejmě ani na nižší soutěže, kde bylo k vidění třeba tradičně žhavé derby Lodže (Widzew – LKS) nebo družební zápas Gorniku Zabrze s GKS Katowice. Nechybí ani pohled na mimostadionové aktivity, kde určitě nejvíce za zmínku stojí vyloupený sklad s vlajkami GKS Katowic, o což se postarala poslední dobou hodně aktivní koalice Ruch&Wisla.

 To vše, a mnohem víc, na 84 stranách To My Kibice Nr. 6 (189), červen 2017.

 

Magazín je možné objednat na mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (více informací tamtéž) za:

 80 Kč (3 € - Slovensko) / 1 ks (+ doprava) nebo

 70 Kč (2,50 € - Slovensko) / 1 ks při objednávce 5 a více kusů (+ doprava) nebo

 70 Kč (2,50 € - Slovensko) / 1 ks při zřízení min. 1/2 ročního (6x TMK + 2x TMK Plus) předplatné (+doprava).

 

Květnové TMK je na světě! V nejnovějším čísle magazínu na vás čekají reporty a ohromné množství skvělých fotek ze šlágrů polské ligy Lech – Legia, Wisla – Lech či undergroundových zápasů z nižších lig, jako například vždy adrenalinového derby Tarnówa (Tarnovia – Unia), utkání Górnika Zabrze se Zaglebie Sosnowiec nebo prezentace našlapaných fanatiků z lodžského LKSu a Widzewa.

To vše, a ještě mnohem více, na 82 stranách v aktuálním vydání časopisu To My Kibice. Magazín je možné objednat na mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (více informací tamtéž) za:

80 Kč (3 € - Slovensko) / 1 ks (+ doprava) nebo

70 Kč (2,50 € - Slovensko) / 1 ks při objednávce 5 a více kusů (+ doprava) nebo

70 Kč (2,50 € - Slovensko) / 1 ks při zřízení min. 1/2 ročního (6x TMK + 2x TMK Plus) předplatné (+doprava).

http://www.hooligans.cz/domains/hooligans.cz/index.php/multimedia/5405-to-my-kibice-tmk

http://tomykibice.pl/

Dobrá zpráva pro všechny fandy tištěných zinů. Od května letošního roku se hooligans.cz stává oficiálním distributorem legendárního polského magazínu To My Kibice v České republice a na Slovensku!

Po dlouhé době si tedy zájemci budou moci u nás opět pořídit tento tradiční časopis (na trhu již od r. 2001), který mapuje ultras & hooligans scénu po celém světě, a na němž vyrostlo mnoho fanouškovských generací.

 

Magazín TMK disponuje profesionálním týmem terénních pracovníků z nejrůznějších koutů Evropy, kteří se aktivně podílejí na zachycování těch nejlepších momentů z nejatraktivnějších zápasů. Ačkoliv je časopis primárně zaměřen na polskou scénu, nechybí v něm bohatý náhled i za hranice našeho souseda, především pak ve speciálním vydání TMK+. Nezřídka jsou v magazínu zmiňovány a zachyceny i česko-slovenské aktivity; to vše doplněno o velké množství originálních fotografií, barevně vytištěných na kvalitním křídovém papíře, které nejsou publikovány nikde jinde.

 

Časopis To My Kibice vychází 1x měsíčně (+ 4x ročně speciál TMK Plus) a bude možné si ho pořídit za

80 Kč (3 €) / 1 ks (+ doprava) nebo

70 Kč (2,50 €) / 1 ks při objednávce 5 a více kusů (+ doprava) nebo

70 Kč (2,50 €) / 1 ks při zřízení min. 1/2 ročního (6x TMK + 2x TMK Plus) předplatné (+doprava).

 

Více informací a objednávky na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

G o   b a c k   t o   o l d   s c h o o l !

Dnes je 14.únor, svátek zamilovaných. Svátek, který tu sice nemá pevně zakořeněnou tradici, ale rok od roku se dostává pod kůži. A tak tu je něco pro jeho vyznavače.
V roce 2010 firma Puma ve své reklamní kampani Hardchorus vypustila i několik klipů, kde ultras a hooligans zpívají zamilované písničky ke Sv. Valentýnovi. V prvním klipu zpívají italští ultras známou písničku "Ti Amo" (miluji tě), kterou složil v roce 1977 italský popový zpěvák Umberto Tozii. Ve druhém klipu členové anglické chuligánské firmy zpívají píseň Truly, Madly, Deeply od Savage Garden. Ke dvěma valentýnským klipům, které najdete v článku přidáváme i dvě videa s originálními verzemi písniček a jejich textem.

Čtvrtý díl tetování s fotbalovou tématikou z celé Evropy, nejvíce se tam vyskytují tetování z Polska, které jsou více kvalitní, nebo také z Ukrajiny, Brazílie, Maďarska, či Holandska, kdyby někdo chtěl také přispět do dalšího dílu svou kérkou, tak nám může zaslat na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na náš facebook do zpráv.

Pátý díl těch nejpovedenějších fotbalových graffitů ze zahraničí. V článku se objevují grafiti z Chorvatska, Polska, Srbska, Řecka, Německa a dalších zemí. Do článku jsme zařadili také graffiti, které nám přišli na email (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., či na fb do zpráv, kam také můžete své práce posílat), více v článku.

Třetí díl tetování s fotbalovou tématikou z celé Evropy, nejvíce se tam vyskytují tetování z Polska, které jsou více kvalitní, nebo také z Anglie, Maďarska, či Holandska, kdyby někdo chtěl také přispět do dalšího dílu svou kérkou, tak nám může zaslat na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

Additional information