Červnové vydání magazínu To My Kibice je zde!  V tomto čísle se můžete těšit na obsáhlý report z finále polského poháru a dále na skvělé zápasy z vrcholící sezóny polské ligy: Legia – Lech, Cracovia – Ruch, Zaglebie Lubin – Slask. Nezapomíná se samozřejmě ani na nižší soutěže, kde bylo k vidění třeba tradičně žhavé derby Lodže (Widzew – LKS) nebo družební zápas Gorniku Zabrze s GKS Katowice. Nechybí ani pohled na mimostadionové aktivity, kde určitě nejvíce za zmínku stojí vyloupený sklad s vlajkami GKS Katowic, o což se postarala poslední dobou hodně aktivní koalice Ruch&Wisla.

 To vše, a mnohem víc, na 84 stranách To My Kibice Nr. 6 (189), červen 2017.

 

Magazín je možné objednat na mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (více informací tamtéž) za:

 80 Kč (3 € - Slovensko) / 1 ks (+ doprava) nebo

 70 Kč (2,50 € - Slovensko) / 1 ks při objednávce 5 a více kusů (+ doprava) nebo

 70 Kč (2,50 € - Slovensko) / 1 ks při zřízení min. 1/2 ročního (6x TMK + 2x TMK Plus) předplatné (+doprava).

 

Květnové TMK je na světě! V nejnovějším čísle magazínu na vás čekají reporty a ohromné množství skvělých fotek ze šlágrů polské ligy Lech – Legia, Wisla – Lech či undergroundových zápasů z nižších lig, jako například vždy adrenalinového derby Tarnówa (Tarnovia – Unia), utkání Górnika Zabrze se Zaglebie Sosnowiec nebo prezentace našlapaných fanatiků z lodžského LKSu a Widzewa.

To vše, a ještě mnohem více, na 82 stranách v aktuálním vydání časopisu To My Kibice. Magazín je možné objednat na mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (více informací tamtéž) za:

80 Kč (3 € - Slovensko) / 1 ks (+ doprava) nebo

70 Kč (2,50 € - Slovensko) / 1 ks při objednávce 5 a více kusů (+ doprava) nebo

70 Kč (2,50 € - Slovensko) / 1 ks při zřízení min. 1/2 ročního (6x TMK + 2x TMK Plus) předplatné (+doprava).

http://www.hooligans.cz/domains/hooligans.cz/index.php/multimedia/5405-to-my-kibice-tmk

http://tomykibice.pl/

Dobrá zpráva pro všechny fandy tištěných zinů. Od května letošního roku se hooligans.cz stává oficiálním distributorem legendárního polského magazínu To My Kibice v České republice a na Slovensku!

Po dlouhé době si tedy zájemci budou moci u nás opět pořídit tento tradiční časopis (na trhu již od r. 2001), který mapuje ultras & hooligans scénu po celém světě, a na němž vyrostlo mnoho fanouškovských generací.

 

Magazín TMK disponuje profesionálním týmem terénních pracovníků z nejrůznějších koutů Evropy, kteří se aktivně podílejí na zachycování těch nejlepších momentů z nejatraktivnějších zápasů. Ačkoliv je časopis primárně zaměřen na polskou scénu, nechybí v něm bohatý náhled i za hranice našeho souseda, především pak ve speciálním vydání TMK+. Nezřídka jsou v magazínu zmiňovány a zachyceny i česko-slovenské aktivity; to vše doplněno o velké množství originálních fotografií, barevně vytištěných na kvalitním křídovém papíře, které nejsou publikovány nikde jinde.

 

Časopis To My Kibice vychází 1x měsíčně (+ 4x ročně speciál TMK Plus) a bude možné si ho pořídit za

80 Kč (3 €) / 1 ks (+ doprava) nebo

70 Kč (2,50 €) / 1 ks při objednávce 5 a více kusů (+ doprava) nebo

70 Kč (2,50 €) / 1 ks při zřízení min. 1/2 ročního (6x TMK + 2x TMK Plus) předplatné (+doprava).

 

Více informací a objednávky na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

G o   b a c k   t o   o l d   s c h o o l !

Dnes je 14.únor, svátek zamilovaných. Svátek, který tu sice nemá pevně zakořeněnou tradici, ale rok od roku se dostává pod kůži. A tak tu je něco pro jeho vyznavače.
V roce 2010 firma Puma ve své reklamní kampani Hardchorus vypustila i několik klipů, kde ultras a hooligans zpívají zamilované písničky ke Sv. Valentýnovi. V prvním klipu zpívají italští ultras známou písničku "Ti Amo" (miluji tě), kterou složil v roce 1977 italský popový zpěvák Umberto Tozii. Ve druhém klipu členové anglické chuligánské firmy zpívají píseň Truly, Madly, Deeply od Savage Garden. Ke dvěma valentýnským klipům, které najdete v článku přidáváme i dvě videa s originálními verzemi písniček a jejich textem.

Čtvrtý díl tetování s fotbalovou tématikou z celé Evropy, nejvíce se tam vyskytují tetování z Polska, které jsou více kvalitní, nebo také z Ukrajiny, Brazílie, Maďarska, či Holandska, kdyby někdo chtěl také přispět do dalšího dílu svou kérkou, tak nám může zaslat na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na náš facebook do zpráv.

Pátý díl těch nejpovedenějších fotbalových graffitů ze zahraničí. V článku se objevují grafiti z Chorvatska, Polska, Srbska, Řecka, Německa a dalších zemí. Do článku jsme zařadili také graffiti, které nám přišli na email (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., či na fb do zpráv, kam také můžete své práce posílat), více v článku.

Třetí díl tetování s fotbalovou tématikou z celé Evropy, nejvíce se tam vyskytují tetování z Polska, které jsou více kvalitní, nebo také z Anglie, Maďarska, či Holandska, kdyby někdo chtěl také přispět do dalšího dílu svou kérkou, tak nám může zaslat na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

Dívka z hlavního Ruska prezentující nejlepší ČeskoSlovenský chuligánský a ultras web. Tímto zakládáme novou rubriku dívka dne, kterou můžete obohatit svojema kouskama.

hooligans.cz na instagramuhttp://instagram.com/hooligans.cz

Partizan -Zvezda Telekom 15.06.2015

Video dne z derby zápasu v basketbalu, legendární fanoušek Partizánu Bělehrad Mišo Tumbas, známý svými excesy jak z hlediště, tak už i z hrací plochy se v tomto zápase vyznamenal a pozdravil jak se sluší a patří svého největšího městkého rivala Zvezdu, na to ihned reagují těžkooděnci a snaží se Miša "odstranit" z plochy, to se však nelíbí domácím grobarům, viz. video níže.

 

Švédsko: Při včerejším utkání Ligy Mistrů Malmö FF - Juventus FC skandoval celý stadion UEFA MAFIE:

Dnešní bitky na basketbalu mezi Levski Sofia a Partizanem Bělehrad:

Köln: Víc jak 5000 hooligans dnes (26.10.2014) protestovalo proti radikální formě islámu, která se v Německu neudržitelnou rychlostí rozšiřuje.

Setkání s názvem "Hooligans proti Salafistům" v katedrále v Kolíně nad Rýnem provázely problematické situace. Z jedné strany létaly kameny, plechovky, láhve a dělobuchy, z druhé strany byl vzduch sycen pepřovými spreji a vodou z vodních děl.
Z počátku klidná demonstrace se změnila. I když byla naplánovaná jako pokojná a apolitická, brzy tato představa vzala za své. Demonstranti křičeli hesla "frei, sozial und national" (svobodně, sociálně a nacionálně) a "Deutschland den Deutschen" (Německo pro Němce), na novináře a policii dopadaly kameny a láhve. Kameraman utrpěl tržnou ránu na hlavě.
Situace se vyhrotila a policie zasáhla s obušky a pepřovým sprejem proti demonstrantům. Po útocích na policii byla demonstrace oficiálně organizátory ukončena. To většina demonstrantů ignorovala a shromáždění se přesunulo na Breslauer Platz, kde v 17 hodin došlo k dalším střetům s policií a došlo i k převrácení policejního vozu.
Hooligans se snažili najít různé zadní cesty k protidemonstraci, kterou svolala německá Antifa.
Předběžný účet dnešního dne: zraněno 13 policajtů, jeden demonstrant a 6 zatčených.

Additional information