Srpnové To My Kibice je na světě! V aktuálním čísle TMK na vás čekají reporty z vystoupení polských klubů v Evropě – v předkolech Ligy mistrů se představila Legia Warszawa (utkání s finským IFK Mariehamnem a kazašským FK Astana) a v Evropské lize potom Lech Poznaň (zápasy s makedonským Pelisterem Bitola, norským FK Haugesund a holandským Utrechtem). Jagiellonia Bialystok se pak v EL utkala s gruzínským Dinamem Batumi a s FK Gabala z Ázerbájdžánu. O další očekávaný zápas se postaral loňský fenomén z Gdynie – Arka hrála s dánským FC Midtjylland.

Dále v srpnovém vydání nechybí pohled na první kola polských lig (kde především zápasy nováčka Ekstraklasy Sandecje Nowy Sacz s varšavskou Legiou a poznaňským Lechem měly výbornou kulisu, okořeněnou i nějakými těmi stadionovými atrakcemi) a první kola polského poháru, např. družební mač ROWu Rybnik s Górnikem Zabrze.

Vše uzavírá výjezdový žebříček jarní části sezóny 2016/2017, ohlédnutí se za letními fanouškovskými turnaji a obsáhlá story velmi populární, a v neposlední řadě kontroverzní, bandy z Ruchu Chorzów.

Magazín To My Kibice Nr. 8 (191), srpen 2017 (84 stran) je možné objednat na mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (více informací tamtéž) za:

80 Kč (3 € - Slovensko) / 1 ks (+ doprava) nebo

70 Kč (2,50 € - Slovensko) / 1 ks při objednávce 5 a více kusů (+ doprava) nebo

70 Kč (2,50 € - Slovensko) / 1 ks při zřízení min. 1/2 ročního (6x TMK + 2x TMK Plus) předplatné (+doprava).

Šestý díl těch nejpovedenějších fotbalových graffitů ze zahraničí. V článku se objevují grafiti z Chorvatska, Polska, Srbska, Řecka, Německa a dalších zemí. Do článku jsme zařadili také graffiti, které nám přišli na email (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., či na fb do zpráv, kam také můžete své práce posílat), více v článku.

Pátý díl tetování s fotbalovou tématikou z celé Evropy, nejvíce se tam vyskytují tetování z Polska, které jsou více kvalitní, nebo také z Ukrajiny, Polska, Maďarska, či Řecka, kdyby někdo chtěl také přispět do dalšího dílu svou kérkou, tak nám může zaslat na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na náš facebook do zpráv.

 

Červnové vydání magazínu To My Kibice je zde!  V tomto čísle se můžete těšit na obsáhlý report z finále polského poháru a dále na skvělé zápasy z vrcholící sezóny polské ligy: Legia – Lech, Cracovia – Ruch, Zaglebie Lubin – Slask. Nezapomíná se samozřejmě ani na nižší soutěže, kde bylo k vidění třeba tradičně žhavé derby Lodže (Widzew – LKS) nebo družební zápas Gorniku Zabrze s GKS Katowice. Nechybí ani pohled na mimostadionové aktivity, kde určitě nejvíce za zmínku stojí vyloupený sklad s vlajkami GKS Katowic, o což se postarala poslední dobou hodně aktivní koalice Ruch&Wisla.

 To vše, a mnohem víc, na 84 stranách To My Kibice Nr. 6 (189), červen 2017.

 

Magazín je možné objednat na mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (více informací tamtéž) za:

 80 Kč (3 € - Slovensko) / 1 ks (+ doprava) nebo

 70 Kč (2,50 € - Slovensko) / 1 ks při objednávce 5 a více kusů (+ doprava) nebo

 70 Kč (2,50 € - Slovensko) / 1 ks při zřízení min. 1/2 ročního (6x TMK + 2x TMK Plus) předplatné (+doprava).

 

Květnové TMK je na světě! V nejnovějším čísle magazínu na vás čekají reporty a ohromné množství skvělých fotek ze šlágrů polské ligy Lech – Legia, Wisla – Lech či undergroundových zápasů z nižších lig, jako například vždy adrenalinového derby Tarnówa (Tarnovia – Unia), utkání Górnika Zabrze se Zaglebie Sosnowiec nebo prezentace našlapaných fanatiků z lodžského LKSu a Widzewa.

To vše, a ještě mnohem více, na 82 stranách v aktuálním vydání časopisu To My Kibice. Magazín je možné objednat na mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (více informací tamtéž) za:

80 Kč (3 € - Slovensko) / 1 ks (+ doprava) nebo

70 Kč (2,50 € - Slovensko) / 1 ks při objednávce 5 a více kusů (+ doprava) nebo

70 Kč (2,50 € - Slovensko) / 1 ks při zřízení min. 1/2 ročního (6x TMK + 2x TMK Plus) předplatné (+doprava).

http://www.hooligans.cz/domains/hooligans.cz/index.php/multimedia/5405-to-my-kibice-tmk

http://tomykibice.pl/

Dobrá zpráva pro všechny fandy tištěných zinů. Od května letošního roku se hooligans.cz stává oficiálním distributorem legendárního polského magazínu To My Kibice v České republice a na Slovensku!

Po dlouhé době si tedy zájemci budou moci u nás opět pořídit tento tradiční časopis (na trhu již od r. 2001), který mapuje ultras & hooligans scénu po celém světě, a na němž vyrostlo mnoho fanouškovských generací.

 

Magazín TMK disponuje profesionálním týmem terénních pracovníků z nejrůznějších koutů Evropy, kteří se aktivně podílejí na zachycování těch nejlepších momentů z nejatraktivnějších zápasů. Ačkoliv je časopis primárně zaměřen na polskou scénu, nechybí v něm bohatý náhled i za hranice našeho souseda, především pak ve speciálním vydání TMK+. Nezřídka jsou v magazínu zmiňovány a zachyceny i česko-slovenské aktivity; to vše doplněno o velké množství originálních fotografií, barevně vytištěných na kvalitním křídovém papíře, které nejsou publikovány nikde jinde.

 

Časopis To My Kibice vychází 1x měsíčně (+ 4x ročně speciál TMK Plus) a bude možné si ho pořídit za

80 Kč (3 €) / 1 ks (+ doprava) nebo

70 Kč (2,50 €) / 1 ks při objednávce 5 a více kusů (+ doprava) nebo

70 Kč (2,50 €) / 1 ks při zřízení min. 1/2 ročního (6x TMK + 2x TMK Plus) předplatné (+doprava).

 

Více informací a objednávky na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

G o   b a c k   t o   o l d   s c h o o l !

Dnes je 14.únor, svátek zamilovaných. Svátek, který tu sice nemá pevně zakořeněnou tradici, ale rok od roku se dostává pod kůži. A tak tu je něco pro jeho vyznavače.
V roce 2010 firma Puma ve své reklamní kampani Hardchorus vypustila i několik klipů, kde ultras a hooligans zpívají zamilované písničky ke Sv. Valentýnovi. V prvním klipu zpívají italští ultras známou písničku "Ti Amo" (miluji tě), kterou složil v roce 1977 italský popový zpěvák Umberto Tozii. Ve druhém klipu členové anglické chuligánské firmy zpívají píseň Truly, Madly, Deeply od Savage Garden. Ke dvěma valentýnským klipům, které najdete v článku přidáváme i dvě videa s originálními verzemi písniček a jejich textem.

Čtvrtý díl tetování s fotbalovou tématikou z celé Evropy, nejvíce se tam vyskytují tetování z Polska, které jsou více kvalitní, nebo také z Ukrajiny, Brazílie, Maďarska, či Holandska, kdyby někdo chtěl také přispět do dalšího dílu svou kérkou, tak nám může zaslat na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na náš facebook do zpráv.

Pátý díl těch nejpovedenějších fotbalových graffitů ze zahraničí. V článku se objevují grafiti z Chorvatska, Polska, Srbska, Řecka, Německa a dalších zemí. Do článku jsme zařadili také graffiti, které nám přišli na email (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., či na fb do zpráv, kam také můžete své práce posílat), více v článku.

Třetí díl tetování s fotbalovou tématikou z celé Evropy, nejvíce se tam vyskytují tetování z Polska, které jsou více kvalitní, nebo také z Anglie, Maďarska, či Holandska, kdyby někdo chtěl také přispět do dalšího dílu svou kérkou, tak nám může zaslat na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

Zástupci Boixos Nois (radikální chuligánská skupina Barcelony) při včerejším zápase El Clasico proti Realu Madrid zapalují ve městě auta s Madridskou spz, když né na stadioně (většina BN má zákaz od klubu) tak v ulicích. 

Dívka z hlavního Ruska prezentující nejlepší ČeskoSlovenský chuligánský a ultras web. Tímto zakládáme novou rubriku dívka dne, kterou můžete obohatit svojema kouskama.

hooligans.cz na instagramuhttp://instagram.com/hooligans.cz

Additional information