Ve 21. kole panovala výjezdově Plzeň. Na Letnou dorazilo 1869 Viktoriánů čímž překonali zatím nejpočetnější jarní vájezd - Baníku na Sigmu. Hezkého počtu dosáhli i slávisté v Teplicích - 400 lidí. Průměrný výjezd měl Hradec do Brna - 95 fans. Olomouc měla dalekou cestu do Liberce znevýhodněnou pátečním termínem. Na sever dorazilo 20 Hanáků. 15 fans Jablonce v Příbrami a 1 Jihočech na Dukle jsou ostudou. Baník - Jihlava: Odloženo.

Dvacáté kolo přineslo jeden z největších výjezdů sezony. Chacharů v sobotu přijelo do Olomouce sedmnáct stovek a tvořili téméř čtvrtinu všech diváků na Andrově stadioně. V neděli hrála Sparta v Hradci. Letenských dorazila necelá tisícovka do kotle pro hosty a přilehlých sektorů. Pomyslnou třetí příčku obsadilo Brno. V pátek večer podporovalo Zbrojovku v Budějovicích 68 fans. Svůj standard si udžel Liberec s výjezdem do Edenu a Teplice v Jablonci. Smůlu měli fanoušci Boleslavi, kteří jeli do Jihlavy zbytečně - nehrálo se kvůli špatnému terénu.

Devatenácté kolo bylo z pohledu výjezdů průměrné. Jasným vítězem jsou tentokrát slávisté, kterých dorazilo v pátek do Brna 230. Hezké počty zaznamenala i Plzeň - 208 v Bolce, Slovácko - 95 fans v Teplicích a Hradec, který podporovalo 76 Votroků na Bazalech. U ostatních už to bylo slabší. 21 fans Jihlavy v Olomouci a 29 Jabloneckých na Spartě není žádná sláva. Dva fandové Budějovic zažehnali ostudnou výjezdovou nulu jihočechů v Liberci. Nepodařilo se nám zjistit počet fans Příbrami na Julisce.

 

V 18. kole zaznamenal nejpočetnější výjezd Baník. Chacharů bylo v Plzni 369. Druhá je Sparta, která hrála v Č. Budějovicích v pátek večer. Sparťanů bylo v jejich kolti a přilehlém sektoru 380ks. Pomyslné třetí místo obsadil Liberec. Také za páteční výjezd - do Jihlavy. Solidní počty měla i Olomouc v Hradci. Jedenáct statečných Dukláků putovalo v pondělí na Slovácko. V tomto kole žádný tábor vyloženě nepropadl. Pouze se nám nepodařilo zjistit kolik fandů Teplic přijelo do Příbrami. Dále...

 

V 17.kole zvítězili podle koeficientu fans Slavie Praha, kterých přijelo do Olomouce 251 a připsali si do výjezdové tabulky přes 70 tisíc bodů. Na druhém místě se umístili fans Viktorie Plzeň, kterých přijelo v neoblíbeném pondělním termínu do Brna 95. Na třetím místě se umístili fans Hradce Králové, kterých dojelo do Jihlavy 216. Výjezdové počty u Dukly, Příbrami a Slovácka byly udělány z fotek. Pokud máte přesnější čísla u těchto klubů, napište pod článek v komentáři či na facebook.

Veselé Vánoce vám přeje hooligans.cz

S opožděním přinášíme sumář výjezdových počtů v poslední podzimním kole. Nejvyššího počtu i bodového koeficientu dosáhl Baník s výjezdem do Edenu. Druhá Sparta v Příbrami také zaznamenala solidní počet. Třetí pozici má Sigma za výjezd na skoro derby se Slováckem. Ostatní se pohybují v průměru - Stovka Votroků v Jablonci, 55 lidí z Brna v Teplicích a stovka libereckých na Julisce. Bohužel se nám nepodařilo zjistit počty fans Jihlavy v Plzni a Boleslavi v Budějovicích.

 

V 15 kole si nejlépe vedli Slávisti a Plzeňáci. Sešívaných vyrazilo do Hradce pět stovek a Viktoriánů do Liberce přes dvě stě. Hezký počet zaznamenalo i Slovácko na Baníku - 150 fans a probouuzející se Teplice na Letné 120. Svůj standard si drží Dukla s 24 fanoušky v Bolce.  Naopak 10 Jabloneckých fanoušků v boji o první místo v Olomouci není dobrá vizitka pro Severočechy. Nulu zaznamenaly Budějovice a Příbram.

 

 

Nejpočetnější výjezd měla ve 14. kole Slavia, když do Budějovic vyrazilo 220 SKS. Na prvním místě ale skočil Baník, který podporovalo 251 chacharů na Julisce a kilometrická vzdálenost Prahy a Ostravy rozhodla o vítězi. Oba zápasy se hrály v pátek. Třetí je Brno s více než stovkou fans na Spartě. Celkově solidní výjezdové počty v tomto kole doplňuje Slovan - 90ks v Teplicích, 70 Votroků v Příbrami a čtyřicíctka fans Jihlavy na Slovácku. Nejméně početný výjezd zaznamenala Boleslav, která to měla v Jablonci ve 14. kole ze všech hostujících táborů nejblíže.

 

    S menším opožděním přinášíme souhrn výjezdových počtů za 13. kolo. Vítězem je Viktorka Plzeň, těsně stíhaná Spartou. Západočechů bylo v neděli v Edenu 500. Spaťanů v Bolce kolem 650. (sektor pro hosty + vedle aktivně fandící). Přesný počet ACS se obtížněji  určuje, protože kotel Pražanů tvořila téměř polovina protilehlé tribuny. Ostatní kluby zklamaly. Dvacítka fandů Slovácka v Liberci, 15 teplických v Ostravě, devět dukláků v Brně, osm příznivců Příbrami na Sigmě... Pozitivem je alespoň to, že se neobjevila žádná výjezdová nula, protože i z Českých Budějovic vyjeli fanoušci (2) do Hradce..

 

Jedenácté kolo přineslo nejslabší návštěvy za poslední roky. Výjezdové počty ale zase tak tragické nebyly.  Vítězem je tradičně Baník - 200 chacharů v Příbrami. Druhá je Plzeň, kterou podporovalo 142 fans v pondělí v Budějovicích. Třetí skončila Slavia s 200 fanoušky v Jablonci. Svůj standard si udrželi Votroci výjezdem na Slovácko a Liberec na Spartu. Od Olomouce a Brna by se dalo čekat víc než dvě desítky fans na výjezdě...Zajímavé bude sledovat, zda si solidní standard zachová Jihlava, až na Vysočině opadne nováčkovská euforie.

 

V jedenáctém kole vyhráli sparťané, kterých bylo necelých pět stovek v Jihlavě. Druhé je Brno podpořené početnou skupinou Slovanu na Bazalech. Solidního počtu dosáhli ještě fanoušci Slovácka v Budějovicích - 100lidí. Ostatní tábory už se tolik nepředvedly, ale i zde jsou rozdíly. 71 fans Jablonce v Plzni je na poměry Severočechů solidní číslo. Stejně tak 11 příznivců Příbrami v Edenu. Středočeši se zbavili ostudných výjezdových nul a tak na samém schvostu žebříčku skončili Č. Budějovice. Největší ostudou kola jsou příznivci Bolky, kterých do nedalekého Liberce zavítalo pouhých 9...

Additional information