Výjezdové počty za 21. kolo (24.3.- 25.3.2009) ČR
Brno - Kladno 4
Celková délka: 240.6 km
Plzeň - Příbram 8
Celková délka: 63.7 km
Střížkov - Baník 276
Celková délka: 377.4 km
Slavia - Liberec 90
Celková délka: 107.3 km
Teplice - Slovácko 25
Celková délka: 366.2 km

Nižší soutěže (2.liga - 20.kolo)
Třinec - Opava 136
Celková délka: 83.1 kmRelace fanoušků ze zápasu:

Střížkov - Baník
"Na středeční vložený zápas s falešnou Bohemkou vyrazila vlakem zhruba třicítka baníkovců. Na plno se tak po zrušení ČD netu projevil poměrně zásadní problém s cestováním v pracovní dny. Je zřejmě jasným záměrem, abychom o víkendu nehráli. Jsme tak z vlaků vytlačováni finanční, tedy tou nejjednodušší formou. Průvodčí dokonce neakceptovali ani řádně zakoupené jízdenky v jedné z pokladen, ve které jim došla barva v tiskárně, no hnus...
Nynější problémy některé od výjezdů odradí, jiní berou auta, které jsou při současném trendu finančně srovnatelné. Navíc s bonusem, že nemusíte podstupovat neustálou policejní buzeraci. Uvidíme kam se vše vyvine, třeba vývoj obrátí pár problémů na benzínkách. Na druhou stranu je možné, že policii může vyhovovat prezentace vlastní práce, jak s „raubíři" (tuto známku neseme všichni) bojuje na silnicích i drahách...
Další cílené policejní manýry přetrpěla skupina chacharů, která bez jakéhokoliv incidentu na Strahov cestovala busem č. 217. Po vystoupení více než dvacítky baníkovců u stadionu je náhle obstoupila jednotka těžkooděnců. Někteří chachaři zmizeli, ale asi patnáct lidí bylo nuceno podstoupit asi hodinovou buzeraci. Tak dlouho trvalo opisování dokladů a osobní prohlídky s jediným odůvodněním: „aspoň nám tady nebudete dělat bordel". Tato skupina nestihla ani začátek zápasu.
Při vstupu na nás čekaly velice přísné prohlídky, kdy ochranka mnohokrát nevynechala ani choulostivá místa. Naopak žádný problém nečinilo projít bez vstupenky. Celá security kontrolovala osoby a vstupenky je nezajímaly. Mnoho neutržených se prodávalo zpět přes plot ven, někteří šli na drzovku přímo bez lístků. Přímo v sektoru se sešlo 276 baníkovců, kteří mohli sledovat jednoznačný zápas, který alespoň částečně napravil sobotní fiasko s Budějovicemi. Na zápase se sektor neprezentoval žádnou choreografií, pouze supportem, který však stál za to. Kvalitní support prvního poločasu nabral ve druhém dějství ještě vyšší obrátky. Pravidelně se zapojovala většina sektoru, kéž by tak tomu bylo pokaždé. Najatý střížkovský „kotel" muzikantů předvedl tradiční troubení a bubnování, které nám leze na nervy už druhým rokem, naštěstí jsme je tentokrát díky vlastní aktivitě příliš nevnímali.
Po závěrečném hvizdu následovala velká děkovačka, kterou si viditelně užívali i hráči. Ochranka je sice nechtěla pustit přímo k plotu, ale kompletní tým pod vedením kapitána Martina Lukeše se nedal odradit, šel za svým a poděkoval svým fans podáním rukou. Tuto tečku si na Strahově zasloužily obě strany..."
www.chachari.cz

Additional information