Výjezdové počty za 11. kolo (17.10.- 19.10.2009) ČR
Jablonec - Plzeň 8
Celková délka: 203.9 km
Olomouc - Brno 250
Celková délka: 79.9 km
Baník - Liberec 53
Celková délka: 352.6 km
Bohemians - Slovácko 100
Celková délka: 279.1 km

Nižší soutěže
Vítkovice - Hlučín 10
Celková délka: 21.2 km
Třinec - Zlín 4
Celková délka: 124.7 km
Dukla - Most 25
Celková délka: 97.5 km
Zápy - Kolín 9
Celková délka: 51.0 km
Ústí - Žižkov 50
Celková délka: 86.2 km

SR
Trnava - Nitra 60
Celková délka: 48.9 kmRelace fanoušků ze zápasu:

Bohemians - Slovácko
"V nedělu, ještě než stihneme poobědvat vyrážíme směr Praha, jedeme dvěma autobusy, někteří vlakem, jiní zase autem. Po cestě se probíhá první koulovačka tohoto roku a také se po cestě již někteří tradičně totálně zrušili. Do Prahy dorážíme s hodinovým předstihem a tak někteří volí variantu návštěvy nejbližší hospody, jiní se již jdou soustředit na dnešní zápas do sektoru hostí, tedy pokud se tomu dá říct sektor hostí. Pro ty co nebyli tak malé přiblížení, sektor je postaven z lešeňových trubek :-). Už při vstupu se divíme, jak moc nás kontrolují místní pořadatelé, opět kompletní šacování, kterému se nevyhla ani babi Pašková. Další zvláštnost tohoto sektoru je zákaz nošení jídla a pití na tribunu, takže pod tribunou je pořád někdo. Již před zápasem o sobě dáváme vědět a povzbuzujeme. V průběhu prvního poločasu je support celkem slabý, až na nějaké lepší chvilky, ale úderem druhého poločasu se začíná rozjíždět ta správná fotbalová atmosféra a fanaticos už jsou opět ti co je známe v poslední době. Neustále povzbuzujeme, dokonce se svlékáme do půl pasu. Celý druhý poločas fandíme jak smyslů zbavení, což umocnila první branka našeho týmu. Po dlouhé době, jsme si mohli udělat radost z gólu. Místní pořadatelé si zpívají naše chorály s náma a tleskají nám do rytmu. Po vyhraném zápase probíhá tradiční děkovačka. Po zápase objíždíme vítězné kolečko kolem stadionu a jedeme směr domov. Cestou zpět probíhají klasické oslavy 3 bodů, někdo popíjí, další zpívají, všichni se dobře baví. NA zastávce na Vysočině vybíháme do půl pasu nazí a začíná pravá koulovačka. Před Brnem potkáváme naše hráče, kde si s nima zazpíváme. Cesta domů poté již probíhá v klidu a všichni dá se říct spí, nebo se o to alespoň snaží.
Doma vysedám z autobusu a cítím to ... tak voní tři body.
Závěrem bych chtěl podotknout, že jsem očekával větší počet Fanaticos, ale i v takovém počtu cca 100lidí jsme se skvěle bavili. Doufám, že příště nás bude ještě víc."
www.fanaticos.cz

Additional information