Výjezdové počty a relace za 29. kolo (23.5.2009) ČR
Zlín - Brno 90
Celková délka: 97.3 km
Plzeň - Kladno 25
Celková délka: 102.0 km
Teplice - Slavia 700
Celková délka: 91.4 km
Liberec - Budějovice 3
Celková délka: 250.5 km
Baník - Olomouc 30
Celková délka: 100.1 km
Sparta - Jablonec 35
Celková délka: 86.8 km
Příbram - Žižkov 75
Celková délka: 62.3 km

Nižší soutěže
Sparta B - Opava 85
Celková délka: 369.5 km
Vítkovice - Třinec 35
Celková délka: 44.6 km
Písek - Žižkov B 2
Celková délka: 107.0 km

SR
Senec - Košice 220
Celková délka: 380.5 km
Banská Bystrica - Žilina 45
Celková délka: 87.6 kmRelace fanoušků ze zápasu:

Bohemians - Boleslav
"Když jsem minulý týden psal článek z domácího utkání proti Plzni, nemyslel jsem, že podobný budu psát i nyní. Oleslavští předvedli další utrápený zápas, bez nasazení, bez tahu na branku. Bída, bída, bída. Vlastně už to začalo u nás fanoušků v pátek odpoledne. Transparent se vyráběl na igelitu, jelikož po bouři nezůstalo ani jedno místečko suché. Navíc jsme na výrobu byli jen tři. I přes tyto komplikace transparent vznikl a vezl se na Žižkovský stadion, kde je Střízkov v azilu.
Cestou se v autobuse fandí a popijejí se alko. Nápoje. Zkoušíme i jeden nový chorálek. Cca po hodině a půl dorážíme na místo. Bereme transparent, vlajky, bubny a vydáváme se do sektoru pro hosty. Čeká nás pořadatelská kontrola...vše probíhá v pořádku a bez debat až do chvíle, kdy se chystáme vnést transparent na stadion. Ten musel zůstat mimo areál...prý bychom ho mohli zapálit. Značně rozladěni se rozmístujeme po tribuně. Zápas začíná a my také.
Fandění je na celkem dobré úrovni, chorály, hymny, pokřiky...bohužel to vše postupem času upadá. Obrovský vliv na to má hra Boleslavi, která postrádá fotbalovost."
www.ffmb.cz

Plzeň - Kladno
"I přez maximální možnou mobilizaci se Nás před odjezdem schází celích pět:( Nevím čím to bylo, ale každopádně byse s tím mělo něco dělat. V 10:29 tedy nasedáme do vlaku, který končí ve stanici Praha-Velekravín a My tak musíme na tramvaj a metro abychom se dostali na Smíchovské vlakové nádraží, odkud Nám už jede přímák až do Plzně. Vše vyšlo a po naleznutí volného kupéčka už si užíváme pohodové cesty do Plzně. Tam se dostáváme jako vždy včas. Cca deset minut kráčíme ke stadionu, kde se k Nám přidávají další fandové, kteří dorazili auty. Nakonec se Nás v sektoru hostí schází 25, což už není tak tragické jak se zdálo, ovšem tragické bylo fandění. První poločas to ještě šlo i když sme nebyli příliš slyšet. Avšak druhá půle byla nejtragičtejší ze všech. Prvních dvacet minut totiž mlčíme, probudil Nás až příchod Jindry, který Nás trošku rozeřval, Kladno nakonec prohrává a Zlín vyhrává, což znamená, že stále máme o co hrát. Po zápase proběhne malá děkovačka a odcházíme ze stadionu. Poděkování patří určitě Drobkovi, který si vyměnil místo v autě ze slepcem (Nejvěrnějším fanouškem Kladna) a jel s námi vlakem. Ve vlaku jsem se nehorázně vožral po vodce, proto opět závěr vynechám:) Ale dorazili sme v pořádku a v klidu šli spát!! Tak zas na Bahníku!!"
www.ultraskladno.wbs.cz

Additional information