Výjezdové počty a relace za 27. kolo (9.5 - 11.5.2009) ČR
Plzeň - Brno 14
Celková délka: 296.9 km
Zlín - Sparta 120
Celková délka: 296.5 km
Slavia - Budějovice 30
Celková délka: 147.5 km
Teplice - Kladno 22
Celková délka: 77.0 km
Liberec - Žižkov 40
Celková délka: 108.3 km

Nižší soutěže
Teplice - Sparta 120
Celková délka: 92.5 km
Sokolov - Opava 15
Celková délka: 516.1 km
Most - Dukla 20
Celková délka: 100.6 km
Horní Měcholupy - Kolín 12
Celková délka: 65.5 km
Sřapole - Břasy 20
Celková délka: 6.9 km
Relace fanoušků ze zápasu:

Baník - Boleslav
"Již tak málo atraktivní duel s Mladou Boleslaví, díky chabým výkonům mužstva poznamenal ještě fakt, že si utkání vybrala pro přímý přenos Česka televize, ale vše bylo trochu jinak..
Těsně před úvodním hvizdem se nad Bazaly snesl prudký déšť, jenž měl za následek úprk naprosté většiny fans z ochozů a kotle na krytou tribunu. V první půli byl tedy zřízen provizorní kotel na sektoru T5, což se nepodepsalo na fandění, které se drželo na velmi vysoké úrovni i přes brzký obdržený gól v domácí síti. Naopak fandění napomáhala dobrá akustika tribuny a také sjednocení všech fandící chacharů na jednom místě.
Atmosféru ještě dotvářejí vhozené konfety po nástupu hráčů a odpálení deseti ohňů v dolní části tribuny.
Už během první půle se umoudřilo počasí, což mělo za následek poločasový přesun kotle opět do obvyklého sektoru. Při zahájení druhého dějství byla prezentována choreografie reagující na žalostné výkony našeho mužstva, tentokrát si ostravští ultras posvítili na výkony obrany. Na sektoru P1 byla vytažena plachta s filmovou postavou „Pana Lorence“, který se objevil ve filmu „Na samotě u lesa“. V kotli je vytažena plachta s nákresem branky v níž je rozestavěná cihlová zeť, kterou staví gólman a jeden s obránců připravuje beton v míchačce a k tomu vznáší otázku na pana Lorence: „Pane Lorenc, pomůže to?“ Dále byla dvěma nápisy „Jirka Bělák“ a „NEZAPOMENEME“ připomněna tragická smrt jednoho z nás, která se odehrála přesně před rokem při výjezdu na pražskou Spartu.
Ke slovu se také dostala pyrotechnika. Nejprve ostravský kotel zahalil dým se žlutých ohňů a závěrem bylo odpáleno zhruba třicet červených ohňů a padesátka stroboskopů, které ovšem v záplavě ohňů moc nevynikly.
Utkání sledovala velmi malá návštěvě a to 3.013 diváků, ale asi při současné herní mizérii a prachbídném počasí se není čemu divit.
Díky počasí nemohlo být prezentováno dětské choreo na sektoru L3, které se s největší pravděpodobností, pokud tomu nebude chtít počasí jinak, objeví na posledním domácím zápase s Olomoucí, takže všichni s prckama na L3! Na závěr bych chtěl poděkovat těm, kteří při úprku na tribunu pomohli s odklizením věcí s kotle."
www.chachari.cz

Additional information