Zl. Moravce - Slovan 700
Celková délka: 116.2 km

Relace fanoušků ze zápasu:

Žižkov - Kladno
"Po dohodě s klubem si tentokrát platíme vstup sami, ovšem klub za Nás platí autobus, zacož mnohokrát děkujem!!! Sraz si dáváme v 8:45, neboli patnáct minut před odjezdem.. Schází se Nás kolem dvaceti a nasedáme do busu.. Cesta je klidná.. Povídáme si o všem možném a pozvolna popijíme pivečka.. Kolem 9:40 přijíždíme do Prahy ke stánku Žižkova.. Ještě než projdeme branami stadionu, navštěvujeme benzínku, kde se občerstvíme a zakoupíme pár piveček nebo nějaké to nealko.. Cena lístku Nás celkem nasrala, protože dávat 150 korun mužstvu, které čeká příští rok druhá liga je docela na hovno:( No nic.. Po vyvěšení několika vlajek a plachty Buldočků počítáme lidi v sektoru hostí.. Konečné číslo je 80 (Spokojenost) ale je škoda, že s tolika lidí fandí sotva polovina poloviny:( První půli fandíme téměř bez přestávky s tím, že občas zaslechneme nějaký ten chorál domácích fanoušků, kteří se druhou půli přesouvají blíž k Nám a rozbalují transparent s nápisem "Kladýnko Otíkovo hovínko" a jaké-si choreo, které nebylo příliš čitelné.. Ale vratme se do první půle.. Už v jedenácté minutě Nás totiž rozpohyboval Kladenský Útočník Tomáš Klinka a o pár minut později Ondřej Szabo, který proměnil penaltu:) O přestávku se opět občerstvíme abychom nabrali sílí do druhé půle.. V té ale bohužel moc úspěšní nejsme a Žižkov tak vyrovnává na 2:2.. Ovšem i bod s tohoto utkání je pozitivní a máme po něm opět o něco blíže k záchraně:) Která je v tuto chvíli opravdu blízko!!! Na cestě z hlavního města už Nás jen Jindra učí svůj nový chorál, který se doufejme chytne.. Po příjezdu jde někdo do hospody, někdo domů:) Tento výjezd bych ohodnotil jako průměrný a doufám, že na ten příští se Nás sejde ještě víc..."

Slavia - Boleslav
"Zápas plný zvratů, nasazení, atraktivního fotbalu i výborná atmosféra na tribunách tohle všechno bylo utkání Slavia Praha - Mladá Boleslav. K samotnému fotbalu se jistě vyjádří spousta odborníků na jiných webech, už teď všude lítají nadávky na hráče a trenéra. Mně osobně se taky nelíbí výkony některých hráčů. Chybu občas udělá každý hráč, to je bez debaty. Pokud však dotyčný hráč děla chyby v každém zápase po celé jaro, je to na zamyšlenou. Od toho je však trenér a sportovní manažer. Fanoušci by měli chodit na fotbal a povzbuzovat svůj tým, ať už se daří nebo nedaří. Přesně jako to udělalo lehce přes 11 tisíc fandů v Edenu...
Sever nebyl v plné síle jako obvykle, na tribuně bylo cca 2500 fans. Během celého zápasu fungovala poprvé naplno zvuková aparatura a bylo to znát! Fandilo se opravdu dobře, dokonce i za nepříznivého stavu. Také východní tribuna nepískala na hráče (jako tomu bývalo dříve zvykem) a strhávala se k fandění. Místy byl support opravdu velmi dobrý! Snad to vydrží i do dalších zápasů. Ke konci naši hráči sevřeli Mladou Boleslav a na branku u kotle se valil jeden útok za druhým. Dočkali jsme se v 87. minutě, kdy výstavní trefou stanovil konečné skóre na 3:3 Milan Černý. Vyrovnat takhle těžké utkání se silným soupeřem - klobouk dolů. Chybělo málo a mohli jsme i vyhrát! Fanoušci na tribunách nechali všechno, hráči alespoň ke konci zápasu ukázali, že umí bojovat i když se tolik nedaří."

"Do Edenu, teda nyní už Synot Tip Areny, se vydává 6 plných autobusů a další fanouškové přicestovali auty. Sektor pro hosty zaplňujeme zhruba ze 2/3 a celkem se nás schází něco kolem tří set. Bohužel už před zápasem je vidět, že ne všichni přijeli fandit. Třetina lidí si jde sednout nahoru, aby pohodlně sledovali fotbal a neotravovali je fandící blázni zezdola."

Vítkovice - Karviná
"Na zápas se nás schází c kotli něco kolem 50ks, support celkem průměrný.Zhruba v 60.minutě se potuluje pod našim sektorem cca 10-15 mladých, ale k ničemu se moc nemají navíc volí ústup když se pár lidí rozešlo proti nim..... V 80.minutě roztahujem choreografii, která se skládá ze tří písmen FCV a je doplněna o bílou dýmovnici ke konci je ještě odpáleno množství ohňů (žluťáků). Závěrem bych chtěl poděkovat všem kteří se na choreu podílely."