Výjezdové počty a relace za 22.Kolo (4.4. - 6.4.2009) ČR
Boleslav - Žižkov 110
Celková délka: 63.2 km
Kladno - Brno 38
Celková délka: 241.5 km
Zlín - Teplice 8
Celková délka: 388.2 km
Olomouc - Slavia 350
Celková délka: 279.8 km
Sparta - Liberec 177
Celková délka: 108.3 km

Nižší soutěže
Bohemians - Vítkovice 17
Celková délka: 383.4 km
Slovácko - Třinec 6
Celková délka: 153.5 km
Sparta B - Sokolov 19
Celková délka: 147 km

SR
Nitra - Dun. Streda 400
Celková délka: 69.1 km
Relace fanoušků ze zápasu:

Olomouc - Slavia
"Utkání se původně mělo hrát v pondělí, díky návštěvě amerického prezidenta je přesunuto na neděli. Tato zpráva vlila do našich řad optimismus. Chystáme po delší době vlakový výjezd a napjatě očekáváme kolik lidí dorazí na nádraží. Tam však místo euforie přichází šok. Pouze 26 lidí, z toho minimum aktivních je opravdu tristní bilance. Na naše poměry celkem ubohý počet. Každý kdo se na výjezd vysral by se měl nad sebou pořádně zamyslet. Hlavně, že po zápase každej hrdě na netu vypisuje jak je trenér na houby a co že to hráči hrajou. Kdybyste místo internetových hádek a hraní si na rádoby slávisty vzali šálu a jeli podpořit kluky přímo na stadion, udělali byste rozhodně lépe.
Zpět k výjezdu. Po cestě se k nám na několika zastávkách přidávájí další slávisté a tak je nás celkem 35. Každý baví jak umí, holduje se pivu i masu, které jsme obdrželi na nádraží v Pardubicích od místního slávisty. :-) V Zábřehu na Moravě k nám přisedají sportovci a náš počet se ustaluje na 80 kusech. Těsně před výstupem však začínají bouřit četníci. Jeden fízl nemůže najít zásobník od pistole a tak začíná neskutečná buzerace, která vrcholí na nádraží v Olomouci. Každý je prohledán a natočen kamerou, což trvá několik desítek minut. Dále jsme od nádraží na stadion nuceni jít v policejním kordonu (byli jsme podezřelí ze spáchání protiprávního jednání???), na každé křižovatce se nesmyslně čeká až nás dojdou težkooděnci co jsou na konci průvodu. Asi se během cvičení v Milovicích flákali. Cesta na stadion nám trvala asi hodinu.
Ze začátku zápasu se fandilo celkem vlažně, ale od 25. minuty byl support opravdu fanatický. Jeden chorál jsme fandili cca 15 minut. V druhé půli fandění upadlo do průměru. Především díky lidem, kteří chodí do sektoru jen na čumendu. Po zápase se zkoušíme trhnout čertům, to se nám nedaří a tak se snažíme pronásledovatelům oplatit předzápasovou buzeraci. Chvilku chodíme, běháme a schováváme se do křoví, odkud po chvíli vyskáče šedesátka "králíčků" :-) Nasranost u fízlu roste. Bohužel pořád přijíždějí další a další posily. Nakonec to vzdáváme a jdeme do hospody čekat na vlak. Všechno bez problémů, každý si užívá čekání jak umí. Někdo hraje automaty v hospodě, jiní pospávají, další zpívají, čachtají se ve fontáně. Až těsně před odjezdem vlaku (klasicky 30 minut zpoždění) fízlové opět ukazují své choré mozky a pokutují několik lidí za močení na veřejnosti. Cesta vlakem už proběhla bez větších komplikací a všichni se chovali ve vlaku naprosto normálně. Někdo spal, někdo znásilňoval holky, svlékal se před strážci zákona, jiní tančili nebo zpívali. Většina si prostě výjezd užila, jak se jen dalo.
Díky všem, kteří vyrazili a Ti, co vyrazit mohli a nejeli - zamyslete se.
Po návratu do Prahy se každý rozchází do svých domovů, hospůdek, prací nebo škol. Povedený výjezd, příští týden nás čeká derby... Vše potřebné se dozvíte během týdne na našich stránkách. Sledujte náš web!
Ať žije Slavia! "
www.slaviaultras.goo.cz

Additional information